“Жасанды интеллект технологиялары” кафедрасының студенттері “Huawei ICT Competition 2022-2023 Eurasia” ұлттық финалына қатысады

[Дата публикации: 21.11.2022, 15:35:59, жариялауды: Sergey Plotnikov]

“Жасанды интеллект технологиялары” кафедрасының студенттері бүгін 2022 жылғы 21 қарашада онлайн-форматта өтетін “Huawei ICT Competition 2022-2023 Eurasia” халықаралық байқауының ұлттық финалына қатысады.

Байқау бірнеше кезеңнен тұрады. Бірінші кезеңде қазақстандық жоғары оқу орындарында оқитын қатысушылар таңдалған бағыт бойынша онлайн-тестілеу түрінде алдын ала іріктеуден өтті (алдын ала емтихан). Таңдау үшін 3 бағыт болды: Network Track (Компьютерлік желілер), Computing Track (Есептеу техникасы) және Cloud Track (бұлтты технологиялар). Алдын ала іріктеу кезінде ел бойынша ең жоғары балл жинаған студенттер Ұлттық финалға өтті. Алдын ала іріктеуден сәтті өткен финалистер туралы ақпарат Хуавей компаниясының ресми сайтында жарияланды:

Network Track– https://e.huawei.com/en/talent/news/#/details?consultationId=2621;

Computing Track – https://e.huawei.com/en/talent/news/#/details?consultationId=2625;

Cloud Track– https://e.huawei.com/en/talent/news/#/details?consultationId=2623.

Қарағанды индустриалды университетінен алдын ала іріктеу қорытындысы бойынша “Huawei ICT Competition 2022-2023 Eurasia” Ұлттық финалына “Жасанды интеллект технологиясы” кафедрасының 8 студенті сәтті шықты. Олардың 6-сы Cloud Track бағытын және 2-сі Computing Track бағытын таңдады.

Cloud Track бағыты бойынша келесі студенттер қатысады:

Комаров Владислав (“Бағдарламалық инженерия” білім беру бағдарламасы, ПИ-19 тобы, 4 курс);

Криворучка Григорий (“Бағдарламалық инженерия” білім беру бағдарламасы, ПИ-19 тобы, 4 курс);

Подольская Анна (“Бағдарламалық инженерия” білім беру бағдарламасы, ПИ-20С тобы, 3 курс);

Жұмахан Айтолқын (“Бағдарламалық инженерия” білім беру бағдарламасы, ПИ-19к2 тобы, 4-курс);

Левченко Илья (“Автоматтандыру жүйелерінің инженериясы” білім беру бағдарламасы, ИСА-19 тобы, 4 курс);

Кожинов Максим (“Автоматтандыру жүйелерінің инженериясы” білім беру бағдарламасы, ИСА-19 тобы, 4 курс);

Computing Track бағыты бойынша келесі студенттер қатысады:

Плотников Сергей (“Бағдарламалық инженерия” білім беру бағдарламасы, ПИ-21 тобы, 2 курс);

Жұмагелдиев Мерген (“Бағдарламалық инженерия” білім беру бағдарламасы, ПИ-20С тобы, 3-курс);

“Huawei ICT Competition 2022-2023 Eurasia” ұлттық финалында жүлделі орындарға ие болған студенттер 2022 жылдың 8 желтоқсанында өтетін салтанатта бағалы сыйлықтармен марапатталады.

Ұлттық финалда ең жоғары балл жинаған ТОП 3 студент 2022 жылғы 20 желтоқсанда Оман қаласында өтетін өңірлік финалда Қазақстан атынан қатысады.

21.11.2022, 15:35:59, Sergey Plotnikov Тараулар: Жаңалықтар