Энергетика, көлік және басқару жүйелері факультетінің (ЭКжБЖФ) әдістемелік апталығы 2022 жыл 14-19 қараша аралығында өтті.

[Дата публикации: 17.11.2022, 21:04:36, жариялауды: Sergey Plotnikov]

Әдістемелік аптаның мақсаты оқытушылардың әдіснамалық құзыреттілік деңгейін арттыру және білім алушылардың білім деңгейін арттыру мақсатында олардың кәсіби дағдыларын арттыру, сондай-ақ оқу процесінде цифрлық білім беру ресурстарын тиімді пайдалану болып табылады.

Осы аптаның аясында “Энергетика” кафедрасы екі танымдық іс-шара өткізді.

2022 жылы 17 қарашада кафедраның аға оқытушысы, магистр Камарова Сәуле Нуртазаевна «Техникалық ЖОО-да білім беру процесінің негізгі нысаны ретінде өзіндік жұмыс «Фишбоун» технологиясы бойынша» тақырыбында масстер-класс өткізді.

Фишбоун схемасы – бұл талдау процесінде белгілі бір оқиғалардың, құбылыстардың, проблемалардың себептерін және талқылаудың тиісті қорытындыларын немесе нәтижелерін көрнекі түрде көрсетуге мүмкіндік беретін графикалық сурет.

Фишбоун схемасы бойынша жобалар әдісі қазіргі уақытта қазіргі қоғамдағы тез өзгеретін өмір сүру жағдайларына ыңғайлы бейімделу қабілетін қалыптастыратын ең танымал педагогикалық технологиялардың бірі болып табылады.

Техникалық ЖОО-да пәндерді оқыту барысында инженерлік бағыттардың негізгі құзыреттерін құра және дамыта отырып, инженерлік ұтқырлықты қалыптастыруға ықпал ете отырып, жобалық-модульдік оқыту перспективалы технологиялардың бірі болып табылады.

17.11.2022, 21:04:36, Sergey Plotnikov Тараулар: Жаңалықтар