“Жасанды интеллект технологиясы” кафедрасында шетелдік профессор Айдын Четыннің қонақ дәрістері өтеді

[Дата публикации: 11.10.2022, 20:36:15, жариялауды: Sergey Plotnikov]

Жыл сайын халықаралық ынтымақтастық аясында жетекші шетелдік университеттердің профессорлары Қарағанды индустриялық университетінің студенттері үшін дәрістер оқиды және практикалық сабақтар өткізеді.

Биылғы жылы “бағдарламалық инженерия” білім беру бағдарламасының студенттері үшін “АТ-жобаларды басқару” және “бағдарламалық қамтамасыз етуді әзірлеу” пәндері бойынша Түркиядан келген Гази университетінің профессоры Айдын Четын дәріс оқиды.

Сабақтарды өткізу барысында профессор Айдын Четын оқытудың инновациялық әдістерін белсенді қолданады, мысалы, дәріс-мәселе, топтар бойынша жұмыс, мамандандырылған бағдарламалық қамтамасыз ету мен онлайн-сервистерді пайдалана отырып, өз жобаларын әзірлеу.

Профессор Айдын Четыннің “жасанды интеллект технологиясы” кафедрасының студенттерімен сабақ циклі 2022 жылдың 3 қарашасына дейін жалғасады.

11.10.2022, 20:36:15, Sergey Plotnikov Тараулар: Жаңалықтар