Академиялық адалдық бойынша кураторлық сағат.

[Дата публикации: 29.09.2022, 13:56:07, жариялауды: Sergey Plotnikov]

«Қарағанды индустриялық университеті» КЕАҚ-да сыбайлас жемқорлық тәуекелдеріне ішкі талдау жүргізу нәтижесінде анықталған сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою жөніндегі іс-шаралар жоспарына сәйкес, сондай-ақ бірінші курс студенттері арасында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру мақсатында ағымдағы жылдың 26-29 қыркүйек аралығында университет платформасында студенттерді және олардың ата-аналарына Академиялық адалдық және корпоративтік этика кодекстерімен, сыбайлас жемқорлық тәуекелдерімен таныстыруға арналған кураторлық сағат өткізілді. Студенттер кодекстермен танысып, танысу парақтарын толтырды. Ата-аналар сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша университетпен одан әрі жұмыс істеуге түсіністік пен қызығушылық танытты.
КарИУ білім алушылары мен қызметкерлері Академиялық адалдық ережелерін және жалпы қабылданған моральдық-этикалық нормаларды ұстануға тырысады.

29.09.2022, 13:56:07, Sergey Plotnikov Тараулар: Жаңалықтар