NORDGOLD SPRINT-2022 СТУДЕНТТЕРІНЕ АРНАЛҒАН ЖАҢА ТАҒЫЛЫМДАМА БАҒДАРЛАМАСЫН ІСКЕ ҚОСЫЛДЫ.

[Дата публикации: 11.05.2022, 12:26:11, жариялауды: Sergey Plotnikov]

Халықаралық алтын өндіру компаниясы:

Nord Gold plc (бұдан әрі – «Nordgold» немесе «компания») Тау-кен өнеркәсібінің жас мамандарына арналған Sprint-2022 жаңа тағылымдама бағдарламасының іске қосылғаны туралы хабарлайды.

Ұлттық кадрлық резервті дамытуға бағытталған Sprint бағдарламасы университет түлектеріне компанияның төрт кенішінде: Суздаль (Қазақстан), Гросс (Ресей, Якутия), Lefa (Гвинея) және Bissa (Буркина-Фасо) ақылы тағылымдамадан өтуге мүмкіндік береді.

Біз тағылымдамадан өтушілерге біздің кәсіпорындарда келесі мамандықтар бойынша баға жетпес тәжірибе алуды ұсынамыз:

• Өндіру (тау-кен жұмыстары);
  • Бағалы металдар металлургиясы (алтын өндіру фабрикасы);
  • Минералды ресурстар;
  • Жөндеу (тау-кен және қосалқы техникаға қызмет көрсету және жөндеу);
  • Қаржы;
  • Жабдықтау және логистика;
  • Персоналды басқару (HR);
  • Еңбекті қорғау және өндірістік қауіпсіздік.

Тағылымдама вахталық әдіспен екі кезеңде өтеді. Бірінші кезең (6 ай) – Nordgold бизнес-жүйесіне және инновациялық процестерге ене отырып, негізгі функцияда тағылымдама. Екінші кезең (12-18 ай) – техникалық дағдыларға практикалық оқытумен, корпоративтік тренингтерге және даму бағдарламаларына қатысумен негізгі функцияда тағылымдама. Тағылымдаманың табысты аяқталуы маман лауазымына соңғы тағайындау болады. Сондай-ақ, егер тағылымдамадан өтушілер басқарушылық қасиеттерін көрсетсе, компания оларды желілік менеджерлер деңгейіне дейін дамытуды жалғастырады, осылайша өзінің кадрлық резервін толықтырады.

“Біз Nordgold кәсіпорындарында жоғары оқу орындарының түлектеріне арналған тағылымдаманың жаңа бағдарламасының басталғаны туралы қуана хабарлаймыз. Біздің компанияда өз ісінің нағыз кәсіпқойлары жұмыс істейді, олар өздерінің баға жетпес білімдері мен тәжірибелерін ЖОО-ның үздік түлектерімен бөлісуге дайын, олар оқудан өтіп, біздің ұйымшыл ұжымымызға қосыла алады. Біз халықаралық компанияның алтын өндіру кәсіпорындарында жұмыс істеу тәжірибесін алуға мүдделі барлық студенттерді Sprint-2022 бағдарламасының конкурсына қатысуға шақырамыз”, – деді Nordgold басқарушылық даму бөлімінің басшысы Анна Тадденхам.

Тағылымдамаға үміткерлерді іріктеу 1-31 мамыр аралығында Sprint 2022 бағдарламасының веб-сайтында өтеді.

Nordgold туралы:

Nordgold-өндіру көлемі 1 млн унциядан асатын және сегіз кәсіпорынды (Ресейде, Қазақстанда, Буркина-Фасо мен Гвинеяда) және Ресейде, Батыс Африкада, Солтүстік және Оңтүстік Америкада бірқатар перспективалы жобаларды басқаратын 7 800 қызметкері бар халықаралық алтын өндіру компаниясы. 2007 жылы құрылғаннан бері компания Индустрия үшін эталонды ірі алтын өндіруші активтер құрылысы саласында әлемдік көшбасшы мәртебесін өзіне бекітті, сондай-ақ орнықты даму қағидаттарына, жергілікті қоғамдастықтармен өзара іс-қимылға және қоршаған ортаны қорғауға жауапты қарауға өзінің бейілділігін дәлелдеді. 2013 жылдан бастап Nordgold үш алтын өндіретін кәсіпорын салды, оның ішінде Bissa және Bouly Буркина-Фасода және Ресейдегі Гросс.

Анықтама үшін байланыс:

Nordgold