ШЕТЕЛДЕ ОҚУ ҮШІН СТУДЕНТТЕР АРАСЫНДА ҚҰЖАТТАРДЫ ҚАБЫЛДАУ!!!

[Дата публикации: 25.04.2022, 21:40:57, жариялауды: Sergey Plotnikov]

2022-2023 оқу жылының күзгі семестріне арналған  академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша  студенттер арасында шетелде оқуға құжаттарды қабылдау басталды.

Кім қатыса алады:

• Гранттық негізде оқитын бакалавриат 1 және 2 курс студенттері.

Ескертпе: шарттық негізде білім алушылар (ақылы негізде оқитындар) конкурсқа қатыса алмайды.

ҚР БҒМ гранты келесідей шығындарды жабады:

-Сақтандыру;

-Виза;

-Ұшақ билеті (барып-қайту);

-Тұру (120 күн кезеңіне).

ҚР БҒМ Министрінің 2008 жылғы 19 қарашадағы № 613 бұйрығына сәйкес шетелде оқуға арналған конкурсқа қатысу үшін үміткерлер келесі құжаттарды ұсынады:

1. Білім алушының нысан бойынша өтініші (Қосымша);
  2. Қазақстан Республикасы азаматының паспорты (түрлі-түсті көшірме);
  3. Университеттің мөрімен расталған ағымдағы үлгерімі туралы транскрипт;
  4. Ағылшын тілін меңгеру денгейін растайтын құжат:
  • ағылшын тілін меңгеру денгейін растайтын халықаралық тұрғыда танылған сертификат (IELTS, TOEFL);

• Қазақстандық университеттің тестілеу нәтижесі (В2 деңгейінен кем емес);

1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушысының 2020 жылғы 30 қазандағы № ҚР ДСМ-175/2020 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21579 тіркелген) бекітілген № 072/у нысанындағы медициналық анықтама;

1. Он сегіз жасқа толмаған өтініш берушінің ата-анасының (қамқоршыларының, заңды өкілдерінің) шетелге шығуға жазбаша келісімі;

1. Студенттің көп балалы отбасы екендігін растайтын құжат;

1. Студенттің ата-анасының жоқтығын растайтын құжат (жетім балаларға немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған студенттерге арналған санаттағы студенттер үшін);

1. Мүгедектік туралы анықтама, болған жағдайда.

Құжаттарды қабылдау мерзімі: 19 сәуір, 2022 ж.

Құжаттарды info@tttu.edu.kz және dep.international@tttu.edu.kz электрондық поштасына zip, rar форматындағы архивтелген файлда жіберу қажет. Хат тақырыбында студенттің аты-жөнін -академиялық ұтқырлық көрсету қажет.

Сұрақтар бойынша Ғылым, инновация және халықаралық ынтымақтастық департаментіне хабарласыңыз:

Просмотров: 1  178
25.04.2022, 21:40:57, Sergey Plotnikov Тараулар: Жаңалықтар