Цифрлық экономика дәуіріндегі менеджменттің өзгеруі

[Дата публикации: 02.12.2021, 17:40:30, жариялауды: Umit Khuangan]

2 желтоқсан күні ҚарИУ-да «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Цифрлық экономика дәуіріндегі менеджментті трансформациялау» тақырыбында диалог алаңы өтті.

Диалог алаңында спикер ретінде – First Heartland Jusan Bank директорының шағын және орта бизнес жөніндегі орынбасары Султанаева Жұлдыз Маратқызы сөз сөйледі. Ол шағын және орта бизнесті несиелендіру саласында басқарушылық шешімдер қабылдау кезінде цифрлық құралдарды қолдану, кәсіпкерлік ұйымдар үшін менеджментті диджитализациялау мүмкіндіктері туралы айтып берді.

Диджитализация – бұл компанияны алға жылжытуға, нарықтағы орнын жақсартуға, клиенттермен өзара әрекеттесуге және көптеген процестерді автоматтандыруға көмектесетін заманауи технологиялар мен құралдарды енгізу арқылы бизнесті трансформациялау процесі. Диджитализацияның міндеті – компанияны интернетте көрінетін ету, клиенттер трафигінің жаңа көздерін ашу, мүмкіндіктерді кеңейту.
Бұл іс-шара бітіруші және жоғары курстардың техникалық мамандықтарының студенттері үшін өткізілді.

02.12.2021, 17:40:30, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар