«Тайм-менеджмент және жеке тиімділік» мастер-классы

[Дата публикации: 02.12.2021, 18:25:24, жариялауды: Umit Khuangan]

Қарағанды индустриялық университетінде «Тайм-менеджмент және жеке тиімділік» тақырыбында мастер-класс ұйымдастырылды.
Іс – шараны Ж. К. Ромазанов, Т. С. Ерғалиев-штаттан тыс сарапшы, өңірлік кәсіпкерлер палатасының әдіскері өткізді,

Мастер-класс барысында студенттер жеке тиімділік принциптерін қарастырды, тайм-менеджменттің пайда болу тарихын және оны өз қызметіне енгізу тәсілдерін білді. Өмірлік құндылықтар мен стратегиялық мақсаттарды анықтау кезеңдеріне ерекше назар аударылды.

Тыңдаушылар тайм-менеджмент қағидаттарын өмірге енгізудің тәжірибелік кейстерін талқылады, сондай-ақ уақытты тиімді бөлудің негізгі ережелерін қарастырды.

Тайм-менеджмент ағылшын тілінен «уақытты басқару»деп аударылады. Әрине, уақытты ешкім басқара алмайды; сондықтан оның нақты функциясы – уақытты барынша тиімді пайдалану.
Өз уақытын тиімді басқаруды білетін адамдар, толыққанды және оқиғаларға толы өмір сүреді, өз жұмысын ең аз уақытта орындайтын, өзіне ұнайтын нәрсені жасауға мүмкіндік алады.
Қазіргі әлемде уақытты басқару мәселесі өзекті бола түсуде. Бұл дағды неғұрлым жақсы дамыған болса, соғұрлым бізге тиімді болмақ.
Тайм-менеджмент екінші кезектегі немесе бөгде мәселелер мен проблемаларға алаңдамай, барлық маңызды және қажетті істерді атқаруға үлгеру үшін күн ішінде (апта, ай) жұмыс және жеке уақытын реттеуге мүмкіндік береді.

02.12.2021, 18:25:24, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар