КарИУ-да «Жасанды интеллект технологиялары» кафедрасының студенттеріне арналған Wooppay финтех-компаниясының қонақ дәрісі өтті

[Дата публикации: 02.11.2021, 10:11:32, жариялауды: Umit Khuangan]

2021 жылғы 28 қазанда Қарағанды индустриялық университетінің базасында Wooppay қазақстандық финтех-компаниясы өкілдерінің қонақ дәрісі өткізілді. Дәрістің тыңдаушылары «жасанды интеллект технологиясы» кафедрасының студенттері мен оқытушылары, сондай – ақ университет қонақтары-Теміртау жоғары политехникалық колледжінің «Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету» мамандығы бойынша оқитын студенттері болды.

Wooppay компаниясы Қазақстанда бизнес пен мемлекеттік құрылымдарға арналған төлемдік және технологиялық шешімдерді әзірлеу мен енгізуге маманданған. Негізгі қызметке қосымша, ұйым Ресей Федерациясы мен Қырғызстанда электрондық ақшамен байланысты жобаларды жүзеге асырады.

Wooppay компаниясының жобалық менеджері Абыкаев Бертісхан, ол компанияның қызметі туралы айтып, студенттердің ЖОО-дағы оқуын аяқтағаннан кейін компанияда жұмысқа орналасу мүмкіндігіне қатысты сұрақтарына жауап берген Рагозина Марина студенттерге дәріс оқыды.

Дәріс барысында студенттер компанияның ұйымдық құрылымы, оның Қазақстан мен ТМД-ның басқа да елдеріндегі қызметінің бағыттары, жұмыс барысындағы негізгі жетістіктері туралы білді.

Қонақ дәрісі студенттер мен оқытушылардың қызығушылығын тудырды, олар Wooppay қызметкерлері жасаған өнімдердің жұмыс істеуіне және компания қабылдаған IT-жобаларды басқару бағдарламашылары мен менеджерлеріне қойылатын талаптарға қатысты көптеген сұрақтар қойды. Дәріс барысында өздерін белсенді көрсеткен студенттер Wooppay өкілдерінен естелік кәдесыйлар алды.

02.11.2021, 10:11:32, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар