Қариу Студенттік парламенті Президентінің сайлауы

[Дата публикации: 21.10.2021, 16:07:11, жариялауды: Umit Khuangan]

Қымбатты студенттер!
Жақын арада Қариу Студенттік парламенті Президентінің сайлауы өтеді. Біздің университетіміздің барлық студенттік өзін-өзі басқару тағдыры сіздің қолыңызда. Себебі біздің оқу орнындағы студенттік өмірдің қандай бағытта дамитыны сіздің таңдауынызға байланысты!
ҚарИУ Студенттік парламентінің Президенті лауазымына сайлауға қатысуға өтінімдерін жинау басталды!
• Студенттік Парламенттің миссиясы – студенттердің білім беру және әлеуметтік-тұрмыстық мәселелерін шешу, өзін-өзі басқару дағдыларын қалыптастыру.
• Студенттік Парламенттің басты міндеті – ҚарИУ студенттерінің мәселелерін тез шешуге көмектесу. Студенттік парламент өз жұмысында университет басшылығының қолдауына ие.
• ҚарИУ студенттік Парламентінің Президенті лауазымына оқытылатын пәндер бойынша оң бағалары, лайықты мінез-құлқы бар, университет өмірінде белсенді қоғамдық ұстанымға ие 2-3 курс студенттері қатыса алады.
Өз кандидатураңызды ұсыну үшін сізге 2021 жылғы 30 қазанға (қоса алғанда) дейінгі мерзімде ninulichik@mail.ru электрондық поштасына мәліметтерді екі тілде (қазақ, орыс) жіберу қажет.
• Әлеуметтік желілерде жариялау үшін визит карточкасы. Қысқаша ақпарат (аты-жөні, фото, курс және факультет);
• Студенттік парламенттің оқу жылына арналған әзірленген бағдарламасы (Студенттік парламенттің Президенті ретінде университетте не істегіңіз/өзгерткіңіз келеді және / немесе университет қабырғасында жүзеге асырғыңыз келетін жоба?);(1бет)
• Бейнеролик (1 минуттан артық емес)
Студенттік Парламент Президентінің сайлауында дауыс беру 8-12 қарашада өтеді. Сайлау нәтижелері 15 қарашада белгілі болады.
Визит карточкасын дайындау үлгісін 2-ші суреттен көре аласыздар!!!

Просмотров: 1  035
21.10.2021, 16:07:11, Umit Khuangan Тараулар: Жаңалықтар