КарИУ-да ректордың ата-аналармен және білім алушылармен жаңа оқу жылында оқу үдерісін ұйымдастыру форматын түсіндіру бойынша кездесуі өтті

[Дата публикации: 13.08.2021, 18:10:52, жариялауды: Әкімшілік]

Ағымдағы жылдың 13 тамызында Қарағанды ​​индустриялық университетінде басқарма төрағасы – университет ректоры Абдрасилов Болатбек Серікбайұлының ата-аналар және студенттерімен жаңа оқу жылындағы оқу ұйымдастырудың форматын бойынша  кездесуі өтті.

ҚарИУ ректоры Абдрасилов Болатбек Серікбайұлы өз сөзінде 2021 жылдың 1 қыркүйегінен бастап жаңа оқу жылы дәстүрлі күндізгі форматта басталатынын атап өтті. Оқу үдерісі үшін университет бірқатар іс -шаралар өткізді: аудиториялар мен зертханалар ретке келтірілді, жатақханалар жөнделді, үтіктер, кір жуғыш машиналар, теледидарлар мен тұрмыстық электр плиталары алынды.

Сабақтар күндізгі форматта өтетінін ескере отырып, 18 жасқа толған барлық студенттер міндетті вакцинациядан өтуі керек, жатақханада тіркеу де вакцина төлқұжаттарының негізінде жүргізіледі. ҚР Денсаулық сақтау министрі Алексей Цой университеттер офлайн режимге өткен кезде 18 жастан асқан студенттерге 100% вакцинация қажет екенін айтты. Егер студенттер бірінші компонентті алса және екіншісін ала алмаса, онда олар оны Теміртауға келген кезде ала алады. Сондай -ақ, Теміртауда тұратын студенттер кураторларымен хабарласа алады, ал егер вакцинаны алуға тілек білдірушілер көп болса, вакцинаның түсуін университет қабырғасында ұйымдастыруға болады.

Университетте коронавирустық инфекцияның таралуын болдырмау үшін барлық ғимараттар мен жатақханаларда Ashyq қосымшасы енгізілді, барлық қызметкерлер мен студенттер үшін күнделікті сүзгі жүргізілуде. Жатақханаларда тіркеу 25 тамызда басталады, бұл үшін әркім университетіміздің сайты арқылы студенттерге қызмет көрсету орталығына жүгінуі қажет.

Бұл кездесу өте нәтижелі болды. Көптеген сұрақтар қойылды, олар бойынша бірқатар ұсыныстар мен нұсқаулар берілді. Университет ректоры студенттерді мұқият тыңдады, қойылған әрбір сұраққа нақты жауап берді.

13.08.2021, 18:10:52, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар