ҚарИУ «Мен және өндіріс» шеберлік сыныбы өткізілді

[Дата публикации: 23.04.2021, 11:39:23, жариялауды: Әкімшілік]

Университетте алған теориялық және практикалық дағдылардың жеткілікті жақсы деңгейіне қарамастан, болашақ мамандар университетті бітіргеннен кейін өндірісте моральдық, психологиялық немесе эмоционалды тұрғыда жұмыс істеуге дайын емес. Нашар көңіл-күй, мамандыққа деген көңілсіздік, эмоционалдық қажу, потенциалды проблемалар, невроздар, депрессия … бұл ұғымдар өндіріске алғашқы қадамдарын бастаған жас мамандардың ажырамас серігіне айналуда. Бұл жағымсыз әсерлердің басты себебі – өз жұмысын және бос уақытын жоспарлау дағдыларының жоқтығы.

«Металдарды қысыммен өңдеу» кафедрасының бітірушілері үшін осы олқылықты жою үшін әдістемелік апталық аясында «Мен және өндіріс» шеберлік сыныбын көп жылдық жинаған педагогикалық және өндірістік тәжірибесі бар  «Металдарды қысыммен өңдеу» кафедрасының доценті  .т.ғ.к.,  Ж Аманжолов ұйымдастырды.

Бұл шеберлік-сыныбы студенттердің жүйелік ойлау қабілетін, коммуникативті дағдыларын, өндірістегі басқарушылық қабілеттерін, тиімді және нәтижелі жұмыс үшін бос және бос уақыттарын ұтымды жоспарлай алу қабілеттерін дамытуға бағытталған.

23.04.2021, 11:39:23, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар