ҚАРИУ ЕРІКТІЛЕРМЕН КЕЗДЕСУ ӨТТІ

[Дата публикации: 04.02.2021, 15:56:20, жариялауды: Әкімшілік]

Ерікті болу сәнді! 15 жылдан астам уақыт бойы Қарағанды индустриялық университетінде еріктілер қозғалысын дамыту шеңберінде «Қамқор» еріктілер клубы сәтті жұмыс істеп келеді, оның мүшелері ерікті негізде және үлкен тілекпен адамдарға көмектеседі.

Біздің Мемлекет басшысы К.-Ж. Тоқаев «Біргеміз» еріктілерінің республикалық фронт-кеңсесінің ашылу салтанатында – «Жанқиярлық істер мен игі істер біздің ғасырлар қойнауынан бастау алған дәстүріміз. Біз бұл дәстүрді міндетті түрде сақтауымыз керек. Біреуге көмек қолын созу, мұқтаж жандарға көмектесу біздің қанымызда бар. Біздің халқымызда адамдарды біріктіретін тамаша әдет – асар, ол өзінің ғасырлар бойғы маңызын жоғалтпаған. Олар айтқандай, «жалпы күшпен көтерілген жүк жеңіл». Адамдарды біріктіру, адамдарға қызмет ету – бұл еріктілер қозғалысының басты мақсаты ».

4 ақпанда, Қарағанды индустриялық университетінде ЖІК төрайымы Анастасия Епанешникова біздің университет студенттерімен кездесуі өткізді. Студенттердің республикалық «Студенттік несие» республикалық жобасына қатысуы күн тәртібінде қарастырылды.

Іс-шара барысында ЖІК төрайымы кездесуге қатысушыларды презентация және бейнеклип түрінде «Студенттік несие» республикалық жобасына қатысу шарттарымен таныстырды. Кездесу белсенді диалог форматында өтті, студенттердің сұрақтарына жауаптар беріліп, жоба аясындағы есеп беру механизмдері түсіндірілді. Еріктілікке қатысуға ниет білдірген студенттерге болашақтағы іс-шараларға идеялар ұсыну ұсынылды.

«Теміртау жастар клубы» жанындағы «Шаңырақ» еріктілер орталығынан «Жалғыз басты зейнеткерлерге ыстық тамақ беру» жаңа жобасы жарияланды, ол біздің «Қамқор» еріктілер клубымен көптен бері ынтымақта, біздің студенттер де оның белсенді мүшелері.

2020 жылы біздің студенттер жобаның шарттарын сәтті тапсырған алғашқы еріктілердің қатарында болып, 20 мың теңге сыйақы алғанын еске саламыз.

ҚарИУ еріктілері балалар үйіне, Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне және туыстарының қамқорлығынсыз қалған тыл еңбеккерлеріне көмектеседі, қайырымдылық жасайды, полицияға жоғалған адамдарды іздеуде көмектеседі, қаламыздың әлеуметтік маңызды жобаларына қатысады, сонымен қатар жылына көптеген іс-шараларды өткізеді.

Ерікті болғысы келетін кез-келген тұлға жаңа ғимараттың №200 бөлмесінде орналасқан ЖІК төрайымы Анастасия Епанешниковамен байланыса алады.

04.02.2021, 15:56:20, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар