ЖЫЛ ЕРІКТІСІ ” ХАЛЫҚАРАЛЫҚ СЫЙЛЫҒЫНА БАЙҚАУ БАСТАЛАДЫ”

[Дата публикации: 20.10.2020, 12:31:02, жариялауды: Әкімшілік]

Құрметті Қарағанды индустриалдық университетінің студенттері, сіздерді Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі ұйымдастырған “Жыл еріктісі” халықаралық сыйлығын алуға арналған конкурсқа белсенді қатысуға шақырамыз.

Сыйлық келесі номинациялар бойынша беріледі:

1) үздік волонтерлік ұйым;

2) корпоративтік волонтерліктің көшбасшысы;

3) короновирустық инфекциямен күреске қатысу;

4) орнықты даму мақсаттарының көшбасшылары;

5) үздік әлеуметтік көмекші;

6) Төтенше жағдайларды жоюға белсенді қатысқаны үшін;

7) хабар-ошарсыз кеткен адамдарды іздеуге белсенді қатысқаны үшін;

8) құқық бұзушылық құрбандарына көмек көрсетуге белсенді қатысқаны үшін;

9) денсаулық сақтауды дамытуға белсенді қатысқаны үшін;

10) салауатты өмір салтын насихаттауға белсенді қатысқаны үшін;

11) білімді дәріптеуге қосқан үлесі үшін;

12) қоршаған ортаны сақтауға және қорғауға қосқан үлесі үшін;

13) бейбітшілікті, достық пен келісімді нығайтуға қосқан үлесі үшін;

14) тарихи-мәдени мұраны сақтауға және дамытуға қосқан үлесі үшін;

15) зоологиялық қорғау мәселелерін шешуге қосқан үлесі үшін;

16) әлеуметтік міндеттерді шешуге қосқан үлесі үшін.

Сыйлыққа қатысу үшін үміткерлер еріктілердің бірыңғай онлайн платформасына орналастырылады qazvolunteer.kz келесі құжаттар электронды түрде (DOC, DOCX, PDF форматы):

1) тіркеу өтінімі;

2) волонтерлік ұйымдар үшін мемлекеттік тіркеу туралы анықтама;

3) волонтерлік қызметке жататын үміткердің жетістіктері туралы ұсыным хат және анықтама (бар болса);

4) волонтерлік қызметке жататын марапаттау дипломдарының, грамоталарының, алғыс хаттарының көшірмелері (болған жағдайда);

5) волонтерлік қызметке жататын үміткер немесе үміткер туралы мақалалардың, жарияланымдардың көшірмелері (бар болса).

Естеріңізге сала кетейік, Мемлекет Басшысы Қасым-Жомарт Тоқаев “волонтерлік-жастардың әлеуметтік лифті” атты Қазақстан – Ресей жастар ынтымақтастығы форумында “Жыл волонтері”сыйлығын тағайындауды ұсынған болатын. Халықаралық сыйлық Әлеуметтік және қоғамдық пайдалы міндеттерді шешуге үлес қосқан волонтерлер мен волонтерлер тобын, отандық және халықаралық волонтерлік ұйымдарды көтермелеуге бағытталған.

“Қазақстан-жас ел және жастар елі! Біздің жастарымыз-прогрестің қозғаушы күші. Барлық мемлекеттік органдардың міндеті – жастардың өзін-өзі табысты жүзеге асыруына жағдай жасау, игі бастамаларға қолдау көрсету. Ал Қазақстан мен Ресейдің волонтерлік қозғалыстарының әріптестігін дамытуды ынталандыру үшін “Жыл волонтері”халықаралық сыйлығын тағайындауды ұсынамын. Сыйлық креативті идеялар мен жобалар жасап жүргендерге жақсы демеу болады”, – деді Қ. – ж. Тоқаев.

Байқауға әлемнің түкпір-түкпірінен үміткерлер қатыса алады.

Конкурс туралы толығырақ “Жыл волонтері “халықаралық сыйлығын беру қағидаларын бекіту туралы”ережеден біле аласыз.

Ереже

20.10.2020, 12:31:02, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар