«ЖАС КӨШБАСШЫЛАР» МЕКТЕБІНІҢ ҚАТЫСУШЫЛАРЫ МАРАПАТТАЛДЫ

[Дата публикации: 06.08.2020, 13:18:22, жариялауды: Әкімшілік]

«Жас көшбасшылар» мектебінің жобасы аясында 2020 жылғы 6 тамызда Қарағанды индустриалды университетінің студенттері – белсенді студенттер азаматтық белсенділігі және Теміртау қаласындағы «Жастар ресурстық орталығы» КММ  іс-шараларына қатысқаны үшін Алғыс хаттар мен бағалы сыйлықтармен марапатталды. Біздің студенттер бір жыл бойы көшбасшылық негіздері бойынша білім алды және әр түрлі әлеуметтік және жеке тұлғаға бағытталған іс-әрекеттегі көшбасшылық қасиеттерін дамытуды үйренді.

«Жас көшбасшылар» мектебі – бұл жастардың көшбасшылық қасиеттерін ашудың жаңа алаңы, сонымен қатар өзекті тақырыптарды талқылау үшін бір платформада кездесу мүмкіндігі.

Жобаның негізгі мақсаты – жастар ортасында көшбасшылық әлеуетті дамыту, жас зияткерлік дамыған адамдардың этномәдени ерекшелігін сақтау, сонымен қатар олардың арасындағы мәдениаралық байланысты кеңейту Қазақстан Республикасының көпұлтты қоғамындағы толеранттылықтың маңызды шарттарының бірі.

Біз студенттерімізді құттықтаймыз және оларға сәттілік тілейміз!

ҚарИУ баспасөз қызметі

06.08.2020, 13:18:22, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар