ҚМИУ «ҚМИУ АРУЫ» БАЙҚАУЫ ӨТКІЗІЛДІ

[Дата публикации: 14.04.2020, 18:52:42, жариялауды: Әкімшілік]

Дәстүр бойынша, көктемде біздің университет «ҚМИУ Аруы» байқауын өткізеді. Ұйымдастырушы – Жастар ісі жөніндегі комитет, студенттердің кәсіподақ комитеті.

Бұл байқау ерекше форматта өтті, ол алғаш рет онлайн тәртібінде өткізілді. Байқауға қатысқандардың биыл саны он болды, олар өздерінің шеберлігі мен шығармашылығын паш еткен фотосуреттер мен бейнелерді ұсынды. Қазылар алқасына университет студенттері қатысты, олар өздеріне ұнаған қатысушыларға дауыс берді.

Конкурсқа қатысуға өтінімдерді ҚМИУ келесі студенттері берді:

1. Алдамуратова Гулсая – АЖИ-19қ тобының студенті
  2. Тулешова Замира – ТҚ-19қ-2 тобының студенті
  3. Көшербаева Жадыра – ЭЭ-17қ тобының студенті
  4. Айдана Талғат – ФӨТ-19қк тобының студенті
  5. Жеңісбекова Перизат – ТҚжҚОҚ-19қ тобының студенті
  6. Беделхан Айшабиби – ПИ-19қ тобының студенті
  7. Сабырбаева Әсел – ФӨТ-19қ-1 тобының студенті
  8. Жетпіс Ұлжан – ПИ-19к тобының студенті
  9. Сарсенова Жайайгүл – МжЖМТ-19қ тобының студенті
  10. Ердаулетова Алтынай – ТҚжҚОҚ -17қ тобының студенті

Әр қатысушы өзінше әдемі және талантты. Биылғы байқаудың күрделілігі – қыздар өздерінің барлық шеберліктері мен шығармашылықтарын сахнада емес, қысқа видеода көрсетулері керек еді. Бірақ, соған қарамастан, қыздар жеңіске жетті және дауыстарды санағаннан кейін жеңімпаздар анықталды.

1 орын Талғат Айданаға

2 орын – Сарсенова Жайлагүлге

3 орын – Сабырбаева Асырға бұйырды.

Айдана карантин маусымы аяқталғаннан кейін «ҚМИУ АРУЫ-2020» тәжі мен лентасын алады. Барлық жеңімпаздарға ҚМИУ студенттерінің кәсіподақ комитетінен естелік сыйлықтар мен сертификаттар беріледі.

Біздің университет студенттері тағы бір рет өздерінің достықтарын және ұйымшылықтарын көрсетті, осылайша карантин кезінде де өте қызықты іс-шаралар өткізуге болатындығын расталды.

Жастар істері комитетінің жоспарындағы келесі кезең – «ҚМИУ ЖІГІТ СҰЛТАНЫ-2020» онлайн-байқауын ұйымдастыру.

14.04.2020, 18:52:42, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар