Қарағанды мемлекеттік индустриялық университеті «Біз біргеміз!» акциясын өткізді

[Дата публикации: 03.04.2020, 18:46:37, жариялауды: Әкімшілік]

Біздің ел үшін қиын-қыстау күндерде, Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің оқытушылары мен қызметкерлері біздің оқу орының көрнекті түлегі – Елбасының Н. Назарбаевтың бастамасын қолдайды. «Нұр Отан» партиясының республикалық акциясы аясында, қазір көмекке мұқтаж, жалғызбасты ҚМИУ зейнеткерлеріне көмектесуге бағытталған «Біз біргеміз!» акциясын өткізді. Жиналған қаражатқа азық-түлік пакеттері сатып алынды, акция аумағында 29 адам қамтылды.

Қайырымдылық іс-шаралары тек көмек көрсетілетін адамдар үшін ғана емес, сонымен бірге сол көмекті көрсететін адамдар үшін де маңызды. Осы қиын-қыстау кезеңде олардың біздің жылы көзқарасымыз бен назарымызды қажет ететіндерін ұмытпауымыз керек. Оларға: жылулық, мейірімділік және жай көңіл аудару өте қажет. Әдетте, жалғызбасты адамдар көрсетілген көмекке дән риза, олар қуанады, содан кейін жалғыз адам өзін қажет және маңызды екенін сезінеді. Зейнеткерліктегі біздің университетіміздің профессорлары университеттің дамуына үлкен үлес қосты. Олардың арқасында оқу-зертханалық база нығайтылды, ғылыми-зерттеу жұмыстары жүргізілді. Олар қазір солардың жұмысын жалғастырып жатқан жас оқытушылармен тәжірибелерімен бөліседі.

Сондай-ақ, акция аясында карантин кезеңінде Қазақстаннан шыға алмай қалған университет жатақханасында тұратын шетелдік студенттерге де көмек көрсетілді.

Айта кету керек, университет өз зейнеткерлеріне, сондай-ақ Мейірімділік үйінің және Балалар үйінің тәрбиеленушілеріне қайырымдылық іс-шараларын тұрақты түрде өткізіп отырады.

Үстіміздегі жылдың қаңтарында ҚМИУ волонтерлері «Біз біргеміз!» Республикалық челленджді қолдай отырып, қала аялдамаларын қардан тазарту акциясын өткізді. Сондай-ақ, қатты қарлы боран күндері қарда қалған адамдар үшін жатақхана бөлмелері ұсынылды.

Осы қиын-қыстау кезеңде маңызды міндет – сіздің, жақын және жақын адамдарыңыздың денсаулығын сақтау. Бұл мәселені бірлесіп шеше аламыз. Біз – бірге күштіміз!.

Біз біргеміз!

03.04.2020, 18:46:37, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар