ҚАШЫҚТЫҚТАН ОҚЫТУ

[Дата публикации: 02.04.2020, 10:41:47, жариялауды: Әкімшілік]

2020 жылы 16 наурызда республикада төтенше жағдайдың енгізілуіне байланысты Қарағанды мемлекеттік индустриялық университеті күндізгі оқудың барлық студенттерін қашықтықтан оқыту технологияларын қолдану арқылы оқуға жіберді.

Университеттің профессорлы-оқытушылар құрамы оқылатын пәндердің цифрлық мазмұнын әзірлеу бойынша алдын-ала жұмыстар үлкен жүргізді. Оқу жылының басында оқу процесін ұйымдастыруға көмектесетін бейне дәрістер, электронды оқулықтар, оқу құралдары, кейстер, виртуалды зертханалық жұмыстар орындалды, осы іс-шаралар төтенше  жағдайда оқу процесін тез ұйымдастыруға септігін тигізлі.

Оқытушылар мен студенттер арасындағы қарым-қатынастың негізгі алаңы – бұл «Platonus» автоматтандырылған ақпараттық жүйесі, пәндердің оқу, әдістемелік және мультимедиялық материалдарына жылдам әрі ыңғайлы қолжетімділікті қамтамасыз етеді.

Оқытушы онлайн форматында дәрістер оқу үшін «Zoom» платформасын пайдаланады.

Жедел байланыс және туындаған сұрақтарға жауап беру үшін университетте call-орталығы жұмыс жасайды.

02.04.2020, 10:41:47, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар