ҚМИУ СТУДЕНТТЕРІ АУҒАНСТАННАН КЕҢЕС ӘСКЕРЛЕРІН ШЫҒАРУҒА АРНАЛҒАН МИТИНГІГЕ ҚАТЫСАДЫ

[Дата публикации: 17.02.2020, 16:08:54, жариялауды: Әкімшілік]

2020 жылдың 15 ақпанында Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің студенттері Ауғанстаннан Кеңес әскерлерінің шығарылуының 31 жылдығына арналған митингіге қатысып, интернационалист жауынгерлердің ескерткішіне гүл шоқтарын қойды.

14 ақпанда ҚМИУ 2курс студенті Аслан Кеңесбеков Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Тарихи-мәдени орталығында өткен қалалық «Ауған әні» байқауына қатысты.

Патриоттық тәрбие – жастар саясатының басым бағыттарының бірі. Мұндай іс-шараларға студенттердің қатысуы жауапкершілік пен жауынгерлердің ерлігіне деген құрмет сезімін арттырады.

Кез-келген уақыттың өзіндік тарихы, өз жады бар. Әлем әр уақытта адамзат баласын дүр сілкіндірген және миллиондаған адамдардың өмірін қиған қатыгез соғыстарды ешқашан ұмытпайды. Батырлардың – ауғандықтардың ерлігі жас ұрпақты патриоттыққа тәрбиелеудің маңызды үлгілерінің бірі болып қала береді.

17.02.2020, 16:08:54, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар