Университеттің ПОҚ және қызметкерлері «ПАРАГРАФ» ақпараттық жүйесін зерттеді

[Дата публикации: 15.11.2019, 16:24:05, жариялауды: Әкімшілік]

2019 жылдың 15 қарашасында Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің платформасында университеттің профессорлық – оқытушылар құрамы, қызметкерлері мен студенттері үшін заң кеңесшісі Шалбарбаев Олжас Мұқажанұлы «ПАРАГРАФ» ақпараттық жүйесі тақырыбында семинар ұйымдастырып, өткізді. Шара лекторы болып – Қарағанды облысы бойынша «ПАРАГРАФ»  ақпараттық жүйесінің аймақтық өкілдігінің клиенттермен жұмыс жөніндегі менеджері Панфилова Лариса Викторовна сөз сөйледі. Сонымен қатар, іс-шараға ҚМИУ «Саналы ұрпақ» студенттік клубының мүшелері қатысты.

«ПАРАГРАФ»  ақпараттық жүйесі – бұл бірнеше ақпараттық блоктарды заңгерлер, бухгалтерлер мен медиктер үшін ерекше, әр адамға күнделікті қажетті анықтамалық ақпаратқа дейін біріктірген бірегей анықтамалық жүйе. Оған мемлекеттік мекемелердің, коммуналдық қызметтердің, Әлеуметтік сала мен қызмет көрсету саласында жұмыс істейтін ұйымдардың мекен-жайлары мен телефондары және т.б. кіреді.

«ПАРАГРАФ» ақпараттық жүйесі Қазақстанның заңнамасы бойынша «Заңгер» беделді және шын мәнінде танымал анықтамалық жүйесінің орнына келді.

Бұған дейін «ИнфоТех&Сервис» компаниясы заңгерлер мен бухгалтерлерге бағытталған «ЮРИСТ»  БК-ны сатуды және одан әрі қызмет көрсетуді жүзеге асырды. Клиенттердің қажеттіліктерін зерттей отырып, компания ұсынылған ақпараттың спектрін кеңейтуді және жүйеге жаңа ақпараттық блоктарды қосуды шешті.

Бұл жаңашылдық компания клиенттерінің аса талап етілетін сұраныстарымен және уақыт талабы деп айтуға болады. Бүгінгі таңда пайдаланушылар жаңа және толық ақпаратты алғысы келеді, ол оларға жұмысты жақсы игеріп қана қоймай, өз құқықтары туралы көбірек білуге мүмкіндік береді.

Он жыл ішінде «Заңгер» жүйесі қуатты ақпараттық кешенге айналды, онсыз қазір бірде-бір маңызды кәсіпорын мен көптеген мамандар онсыз өз жұмысын жасамай алмайды.

Он жыл бойы біз ақпараттық толықтыруды және жүйенің бағдарламалық кешенін үнемі дамыта және жетілдіре отырып, жүйені пайдаланушылардың үнемі өсіп келе жатқаның , сұраныстарына жауап бере отырып, үздіксіз алға шықтық. Жүйеде жаңа жинақтар пайда болды: алдымен «Бухгалтер»,«Бизнес-анықтамалар» блогынан кейін, «Қазақстанда кім және кім екені», және соңында «Медицина» жинағы пайда болды.

Бұл ақпараттың барлығы «Заңгер» брендіне қиындықпен сәйкес келді, сондай-ақ бағдарламалық кешен де жаңа талаптарды ескере отырып пысықтауды талап етті.

Сондықтан бір жыл бұрын біз «ПАРАГРАФ» жаңа ақпараттық жүйесін құру жұмыстарын бастадық. Осы жұмыстың нәтижесі біз бүгін үлкен мақтанышпен сіздермен, достарымызбен және серіктестерімізбен бөліскіміз келеді.

«ПАРАГРАФ» ақпараттық жүйесі өзінің ізашары, «Заңгер» жүйесі, сонымен қатар, жаңартылған түрдегі «Заңгер» жүйесі «ПАРАГРАФ» жүйесінің блоктарының біріне айналды. Сонымен қатар, «ПАРАГРАФ» жүйесі-іскерлік ақпаратты ұсыну стандарттарының неғұрлым жоғары деңгейін белгілейтін мүлдем жаңа ақпараттық және технологиялық шешімдер кешені болып табылады.

Бұл туралы Лариса Викторовна Панфилова айтты. Семинарға қатысушылар Л. В. Панфиловаға қызықты және мазмұнды ақпарат үшін, «ПАРАГРАФ» жүйесінде практикалық жұмыс дағдыларын меңгеру мүмкіндігі үшін алғыстарын білдірді.

15.11.2019, 16:24:05, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар