ҚОҒАМ ҚАЙРАТКЕРІ, ЭКОНОМИКА ҒЫЛЫМДАРЫНЫҢ ДОКТОРЫ ИБРАГИМОВ САТЫБАЛДЫНЫ ЕСКЕ АЛУ КҮНІНЕ АРНАЛҒАН, ҚМИУ-ДЕ «ПЕРВОКУРСНИК – 2019» СПАРТАКИАДАСЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫСЫ ШЫҒАРЫЛДЫ

[Дата публикации: 22.10.2019, 12:03:40, жариялауды: Әкімшілік]

2019 жылдың 9-18 қазан аралығында Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің спорт ғимаратында жыл сайынғы «Первокурсник – 2019» Спартакиадасы өткізілді.

Биыл спартакиада, қоғам қайраткері, экономика ғылымдарының докторы Ибрагимов Сатыбалды еске алуға арналды.

Іс-шараның негізгі мақсаты-оқушылардың дене шынықтыру мен спортқа деген қызығушылығын арттыру, спорттың әр түрі бойынша университеттің құрамаларын қалыптастыру, сондай-ақ студент жастар арасында салауатты өмір салтын насихаттау болып табылады.

Бір апта бойы университеттің спорт алаңдарында университет факультеттерінің үш командасы («Металлургия және машина жасау», «Экономика және құрылыс», «Энергетика, көлік және басқару жүйесі») және ҚМИУ жанындағы Техникалық-экономикалық колледж оқушылары арасында спорттың келесі түрлері: волейбол, баскетбол, дойбы, шахмат, тоғыз – құмалақ, үстел теннисі, футбол және спорттық ойын-сауық эстафеталары бойынша біріншілік үшін белсенді күрес жүргізілді.

Спартакиада қорытындысымен 8 спорт түрі бойынша, орындар келесі түрде бөлінді:

Волейбол – 9, 11 қазан 2019ж.

2 орын – ЭжҚФ

2 орын – ТЭК

3 орын – МжМФ

Ең үздік ойыншы-Исин Рахат деп танылды.

Баскетбол – 10 қазан 2019ж.

2 орын – МжМФ

3 орын – ЭжҚФ

Үздік ойыншы болып Жандильдин Асанали деп танылды .

Футбол – 14 қазан  2019ж.

1 орын – ЭжҚФ

2 орын – МжМФ

3 орын – ЭКжБЖФ

Үздік ойыншы болып Әбін Дінмухамед деп танылды .

Спорттық-ойын-сауық эстафетасы  – 18 қазан 2019ж.

1 орын – ЭжҚФ

2 орын – ЭКжБЖФ

3 орын – МжМФ

Шахматтан жеке біріншілік – 10 қазан  2019ж.

1 орын-Ағабек Е. – БИ – 19к

2 орын-Жолдасбек – БИ – 19-2

3 орын – Кузьмин В. – ӨТЖ – 19

1 орын – Темир Г. – ФӨТ – 19-к -1

2 орын – Ермек К. – ФӨТ – 19-к 3

Дойбыдан жеке біріншілік – 10 қазан 2019ж.

1орын-Ағабек Е. – БИ – 19к

2 орын-Ілісбай А. – ФӨТ – 19к

3 орын – Муталов Е. – БИ – 19к

1орын- Хадырбай У. – ФӨТ – 19к-3

2 орын- Миейердек Н -– БИ-19к

3 орын – АбылкаироваН – МҚӨ – 19к

Тоғыз – қумалақтан жеке біріншілік –10 қазан 2019ж.

1 орын – Шукерхан А.ҚММ – 19к

2 орын – ӘбІн Дінмухамед – БИ – 19к

3 орын – Ыбрай Аблайхан – ФӨТ – 19к

1 орын – Заздравных Аиша – ТЭК

2 орын – Ниябек Аружан – ФӨТ – 19к

3 орын – Толегенг Жанна – ФӨТ – 19к

Үстел теннисінен жеке біріншілік – 14 қазан  2019ж.

1 орын и 2 орын- Әбін Дінмухамед – БИ-19к

3 орын –Кұттыбай жумахан – БИ-19к

1 орын-Хафизова Диана – ЕжА – 19

Хафизова Диана – ЕжА-19 тобының студенті  абсолютті чемБИон деп танылды.

Жарыстың жүлдегерлері мен жеңімпаздары Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген спорт қайраткері, спорт қоғамы мен спорт ардагерлері кеңесінің басшысы , Қазақстан Республикасының садақ ату федерациясының Вице-президенті Кемелбек Момынұлы Сүйімбаев ұсынған грамоталармен және медальдармен марапатталды.

«Первокурсник» спартакиадасы алғаш рет өткізіліп отырған жоқ, осы уақыт ішінде ең жарқын және маңызды корпоративтік дәстүрлердің бірі болып табылады. Жарыстың әртүрлілігі, эмоциялық өрлеуі, спорттық күрестің жоғары шыңы, мереке атмосферасын құруға ықпал етті, өйткені Спартакиада тек жарысқа қатысушыларға ғана емес, сонымен қатар көрермендерге де үлкен жағымды әсер берді.

Спартакиаданың барлық қатысушыларын жарыстың сәтті аяқталуымен құттықтаймыз!

Сіздерге жаңа жетістіктер мен жеңістер тілейміз!

22.10.2019, 12:03:40, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар, Мероприятия