«ТАУ-КЕН-ГЕОЛОГИЯЛЫҚ САЛАСЫНЫҢ МІНДЕТТЕРІН ШЕШУ ҮШІН ҰШҚЫШСЫЗ ҰШУ АППАРАТТАРЫН (БЛА) ПАЙДАЛАНУ» ТЕЛЕМОСТ-ЛЕКЦИЯСЫ

[Дата публикации: 18.10.2019, 16:32:11, жариялауды: Әкімшілік]

2019 жылғы 18 қазанда Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің студенттері мен оқытушылары «Тау–кен-геологиялық саласының міндеттерін шешу үшін ұшқышсыз ұшу аппараттарын (БЛА) пайдалану» тақырыбында Телемсот-Лекцияға қатысты, оның ұйымдастырушылары В.И.Вернадский атындағы РҒА тау-кен ғылымдары академиясының қолдауымен Мемлекеттік геологиялық мұражай базасында тау-геологиялық бейіндегі мамандықтар бойынша Жоғары оқу орындары арасындағы навигация академиялық орталығы болды.

Кездесу форматы қарым-қатынастың құрылымдалған процесін көрсетті, кездесуге қатысушылардың жоғары және орта арнайы оқу орындарының оқушылары, Ресей, Қазақстан және ТМД елдерінің жетекші шикізат компанияларының өкілдері қатысты.

Кездесуді «Тау-геологиялық бейіндегі мамандықтар бойынша жоғары оқу орындары арасындағы академиялық навигация орталығының» басшысы, РҒА ГГМ дамыту жөніндегі директордың орынбасары, т.ғ. д., профессор Титова Асия Владимировна ашты.

Кіріспе сөз РҒА ГГМ Президенті, Тау-кен ғылымдары академиясының президенті, РҒА академигі Малышев Юрий Николаевичтен айтылды.

Ресей мен ТМД елдерінің жоғары және орта арнаулы оқу орындарының студенттеріне В.И.Вернадский атындағы РҒА Мемлекеттік геологиялық мұражайдың директоры Черкасов Сергей Владимирович дәріс оқыды.

Іс-шара геология және табиғатты пайдалану саласындағы студенттік жастарға үздіксіз білім беру жүйесін дамыту үшін коммуникациялық алаң болып табылатын Тау-геологиялық бейіндегі мамандықтар бойынша жоғары оқу орындары арасындағы академиялық навигация орталығының білім беру-ағартушылық қызметі, сондай – ақ В.И.Вернадский атындағы РҒА Мемлекеттік геологиялық мұражайдың 260 жылдығы аясындаөтті.

18.10.2019, 16:32:11, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар