Мансап апталығы

[Дата публикации: 08.10.2019, 09:04:12, жариялауды: redactor]

2 қазанда басталды “Мансап апталығы”АрселорМиттал Теміртау”АҚ. Аталған іс-шараның мақсаты – жұмыс беруші мен болашақ қызметкерлердің кездесуін ұйымдастыру, сондай-ақ студенттерге компания кәсіпорындарына жұмысқа орналасуға көмектесу, ал талапкерлерге болашақ мамандық таңдауын анықтау. “АрселорМиттал Теміртау” АҚ осындай іс-шара алғаш рет өткізіліп отыр.

Іс-шараға Теміртау және Қарағанды қалаларының үш жүзден астам студенттері мен талапкерлері, олардың ішінде Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің студенттері қатысты.

“Карьерлік апта “шеңберінде үш күн қатарынан барлық қатысушыларға” АрселорМиттал Теміртау “компаниясының басшылары атқарушы директор Вадим Басин, көмір департаментінің директоры Андрей Черномаз,” Өркен “ЖШС директоры Виктор Гафиулов, персонал жөніндегі директордың м.а. Вера Терешкина, суық прокат жөніндегі директор Евгений Хицко және басқа да шақырылған спикерлер тренингтер, мастер-класстар және келесі бағыттар бойынша дәрістер өткізді: Қаржы, маркетинг, металлургия, тау-кен ісі және т. б. Сонымен қатар, студенттерге компанияның әлеуметтік саясаты және қызметкерлерді оқыту және дамыту мүмкіндіктері туралы айтылды.

ҚМИУ студенті Бобылев Артем өткізілген іс-шара туралы өз әсерлерімен бөлісті:

“Мен бүгін осында шақырғаныма өте қуаныштымын, себебі мен үшін бұл үлкен тәжірибе. Табысты адамдардың сөздерін тыңдау, оларды оқыту, үлгі алу және осының барлығын одан әрі жұмысқа орналастыру мақсатында жүзеге асырылады. “АрселорМиттал Теміртау” компаниясы өте перспективалы компания. Мен үшін онда еңбек жолын бастау абырой болар еді”.

“Мансаптық апталықтың” қатысушылары үшін Қазақстан Кампус АрселорМиттал университетінің фойесінде қызықты ойын-сауықтары бар ерекше фотозондар ұйымдастырылды. “АрселорМиттал Теміртау” АҚ қызметкерлерін оқыту және дамыту бөлімінің бастығы Наталья Плохих алдағы жоспарларымен бөлісті.

08.10.2019, 09:04:12, redactor Тараулар: Жаңалықтар