ҚТжӘГП кафедрасының аға оқытушысы Колесникова Раиса Касымовна Теміртау қаласы әкімінің төс алтын белгісімен марапатталды

[Дата публикации: 22.08.2019, 12:36:31, жариялауды: Баспасөз-орталығы]

21 тамызда облыс әкімдігінде Қазақстан Республикасының спорт күніне арналған салтанатты іс-шара болып өтті. Бұл күні қалада спортты дамытуға қосқан ерекше үлесі үшін бірқатар спорт саласының өкілдері әкімнің алғыс хаттарына, Құрмет грамоталарына және алтын белгілеріне ие болды.

ҚТжӘГП кафедрасының аға оқытушысы Раиса Қасымқызы Колесникова Теміртау қаласы әкімінің Алтын белгісімен марапатталды. Мұндай жоғары құрметке тек 3 теміртаулықтар ие болды.

Спортты дамытудың басты міндеті белгілі бір жеңістерге қол жеткізумен ғана емес, сонымен қатар әлеуметтік тұрғыдағы бірқатар мақсаттарды да қамтиды: бұл ұлттың адамгершілік және физикалық денсаулығын нығайту, біздің жастардың салауатты өмір салтының принциптерін дарыту. Раиса Қасымқызы жылдан жылға спорттың дамуына үлкен үлес қосып келеді.

Шын жүректен Раиса Қасымқызы лайықты марапатпен құттықтаймыз!

22.08.2019, 12:36:31, Баспасөз-орталығы Тараулар: Жаңалықтар