ҚМИУ волонтерлік клубы «Қамқор» #24/7_Я_ВОЛОНТЕР форумына қатысты

[Дата публикации: 14.03.2019, 09:10:24, жариялауды: Әкімшілік]

2019 жылы 13 наурызда Мәдениет сарайында «Теміртау қ. Жастар ресурстық орталығы» КММ ұйымдастыруымен #24/7_Я_ВОЛОНТЕР форумы өтті.

Аталған іс – шараның мақсаты – белсенді азаматтық өмірге тартылғандардың санын арттыру және Теміртау қаласында еріктілер қозғалысын дамытудың жаңа қарқынын қою.

2000-нан астам адам қатысты, олардың ішінде ҚМИУ волонтерлік клубында «Қамқор» тұратын біздің студенттер болды. Тренд-сессия 4 бағытта өтті:

• Волонтердің жеке өсуі. Модератор Ким Вера Александрқызы – ҚР Президенті жанындағы Кеңестің мүшесі және Аяжан Құрманова.
  • ТЖ_волонтер. Модератор: «Апаттар медицинасы орталығы» ММФ, Қарағанды облысының ТЖД азаматтық қоғау подполковнигі Еременко Наталия Николайқызы
  • Волонтерлік Ә-ден Я-ға дейін. Модератор: Миронюк Татьяна Александрқызы – «Ұлттық волонтерлік желі» ЗТБ атқарушы директоры
  • Эко_волонтерлік. Модератор: Сильванович Валентина – «Теміртау жастар клубы» ҚБ атқарушы директоры.

Әрбір алаң көрнекі құралдарды көрсету және қажетті ақпаратты енгізу үшін тасымалды стантермен жабдықталған, модераторлар қатысушыларға жеке мысалда, волонтер деген кім, қандай жолдар, қадамдар, нағыз, белсенді, жауапты волонтер болу үшін өту керектігін айтты.

Іс – шара соңында барлық қатысушылар сертификаттармен марапатталды, сондай-ақ кейбіреулерінде жүлде ұтып алу мүмкіндігі болды.

14.03.2019, 09:10:24, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар