«Болашақ мамандықты таңдау»

[Дата публикации: 29.01.2019, 10:34:39, жариялауды: Әкімшілік]

Қарағанды мемлекеттік индустриалдыуниверситеті «Болашақ мамандықты таңдау» аясында Теміртау қаласы мектептерінің және Ақтау кентінің 9-11 сынып оқушылармен кездесулері жалғастыруда.

Осы жылдың 25 қаңтарында Университет қызметкерлері Ақтау кентінің №28, 29, 32 орта мектебінің түлектерімен кездесті. Кездесу барысында университет өкілдері түлектерді университеттің, ҚМИУ колледжімен мамандықтарымен таныстырды және барлық үміткерлердің сұрақтарына толық түсініктеме берді.

Бұл кездесулер мектеп бітірушілеріне болашақ мамандықты тандауға, нақты мамандықтың мүмкіндіктерін білу және студенттік өмірдің атмосферасына ену.

Қарағанды мемлекеттік индустриалды университеті барлық білдірушілер үшін әрдайым ащық және жоғары сапалы қажетті білім алуды ұсынады.