“ДЖАНЛУИДЖИ МАГНИТОFFОН” ҚМИУ Жайдарман құрамасы 30-шы Халықаралық КВН фестиваліне қатысу үшін СОЧИ қаласына ұшып кетті

[Дата публикации: 09.01.2019, 15:20:33, жариялауды: Әкімшілік]

Ертіс лигасы чемпионатының финалында жеңіске жеткеннен кейін ҚМИУ КВН құрамасы халықаралық КВН одағының президенті Александр Масляковтан 2019 жылдың 12-25 қаңтар аралығында Сочи қаласында өтетін “КиВиН-2019” КТК командаларының 30-шы мерейтойлық фестиваліне қатысуға ресми шақыру алды.

“Стил” қонақ үйінде қала әкімінің орынбасары Д. Ж. Есімханов, қалалық мәслихаттың хатшысы А. Б. Ломакин, облыстық мәслихаттың депутаты С. П. Брамонтова, “Арселор Миттал Теміртау” АҚ “Нұр Отан” филиалының төрағасы А. Ж. Алпысбаев, “Жас Отан” жастар қанатының облыстық филиалының төрағасы Н. Жетпісбаев, Теміртау қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің басшысы А. К. Шакенова қатысуымен біздің командамызды шығарып салу салтанатты рәсімі өтті.

Іс-шараға қатысушылар өз пікірлерінде КВН командасына үлкен жауапкершілік жүктелгенін атап өтті, өйткені Облыстың Жайдарман қозғалысының 10 жылдық тарихында алғаш рет Қарағанды (біздің жағдайда Теміртау) командасына Халықаралық КВН фестиваліне қатысуға құқық берілді. Біздің команда барлық қазақстандық командалардан фестивальге жолдама алған жалғыз команда. ҚМИУ құрама командасы ҚР Тұңғыш Президентінің қаласы болып табылады-бұл балалар үшін үлкен құрмет.

Фестиваль алдында команда ойыншылары жақсы дайындықпен келді, қала әкімшілігі бұл қаржыға көмектесті, себебі команданың Сочидегі Халықаралық фестивальге қатысуы-бұл өте шығынды іс. Біздің команда Теміртаудың басқа топтарының үздік ойыншыларымен күшейтілді, сондықтан Теміртау фестивальге ең жақсы ойыншыларды жіберді деп сеніммен айта аламыз.

Команда капитаны ҚМИУ 3-курс студенті Хегай Сергей атап өткендей Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президентінің қаласын Сочи фестивалінде өкілдік ету үшін жоғары жауапкершілікке ие болып отыр. Біздің университетісіздің студенттері, КВН құрама мүшелері Ким Вячеслав пен Накупова Дарина ҚМИУ басшылығына Жайдарман қозғалысының дамуына үнемі қолдау көрсеткендері үшін алғыс білдірді.

Бүгінгі күні ҚМИУда «Магнитка» ашық КВН лигасы жұмыс істейді, ол Теміртау және аймақтық КВН-ның ең күшті  командаларын біріктіреді. Жайдарман қозғалысының негізін қалаушы Ломакин А.Б. біздің университеттің КВН командаларының жоғары деңгейін атап өтті.
2018 жылғы желтоқсанда 1-ші және 2-ші курс студенттерінен құралған «Железнорожденные» ҚМИУ екінші командасы Жайдарман облыстық турнирінде 14 командасын жеңіп, облыстық  турының жартылай финалына шықты.
Оларды Павлодар қаласының Ертіс КВН лигасын күтіп тұр.

Профессор-оқытушылар және студенттік ұжымдар біздің Жайдарманшыларға Сочи қаласындағы өтіп жатқан 30-шы Халықаралық КВН фестивалінде жеңіс тілейді!

09.01.2019, 15:20:33, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар