ҚМИУ ОҚЫТУШЫЛАРЫ “ТІЛ ШЕБЕРІ — 2018” ҚАЛАЛЫҚ БАЙҚАУЫНА ҚАТЫСТЫ»

[Дата публикации: 20.11.2018, 18:26:13, жариялауды: Әкімшілік]

“Қазақ, орыс және шет тілдері” кафедрасының оқытушысы Хамитова Шайзат Амантайқызы және “Химия технологиясы және экология” кафедрасының оқытушысы Рахметова Анара Аскарбаевна “Тіл шебері — 2018” атты қалалық байқауға белсене қатысты.

Конкурс белгіленген ережелерге сәйкес, ең басты шарт үш тілді білу болды.

«Тіл шебері – 2018» байқауы 3 раундтан тұрады – презентацияны дайындау және қатысушының визиткаларын дайындау, зияткерлік тапсырмаларды орындау және шығармашылық нөмірді таныстыру.Байқаудың мақсаты – үш тілдесу мен талантты жастарды қолдау.Біздің оқытушыларымыз ең мықты бәсекелестер еді, өте жоғары интеллектуалды әлеуетті және қазақ, орыс және ағылшын тілдерін жақсы меңгерген.

Байқау қорытындысы бойынша Рахметова Анара Асқарбаевна екінші орынға ие болып, жиырма мың теңге көлемінде сертификат алды, ал Хамитова Шайзат Амантаевна үшінші орынға ие болып, он мың теңге көлемінде сертификат алды.

Біз әріптестерімізді  жеңістерімен құттықтаймыз!

20.11.2018, 18:26:13, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар