ТІЛ – ДОСТЫҚТЫҢ КЕПІЛІ

[Дата публикации: 18.09.2018, 18:05:41, жариялауды: Әкімшілік]

Қазақстан халықтарының Тілдер мерекесін атап өту жылдан жылға университеттің дәстүріне айналған.

Осы мереке қарсаңында 2018 жылы 11 қыркүйек күні Теміртау қ. «Тілдерді дамыту орталығы» және ҚМИУ «Тәрбие ісі және жастар саясаты департаменті» бірге  «Тіл –  достықтың кепілі»  – «Язык – основа дружбы и согласия» тақырыбына арналған студенттер және профессорлы-оқытушылар құрамының қатысуымен  домалақ үстел іс-шарасын өткізілді.

Домалақ үстел шеңберінде мынандай өзекті мәселелерге арналған «Мемлекеттік тілді насихаттау және қолдану»; «Көптілді бағдарламаны насихаттау барысындағы ҚМИУ платформасындағы Speaking club жұмысы» және «Көптілділік – қазіргі Қазақстанның ерекшелігі» бейнебаяндар көрсетілді.

Студенттер  Сухроб Ашуров және  Земфира Атакулова «Язык моего народа» атты бяндамаларын ұсынды.

Домалақ үстел барысында қатысушылар туған тілді және мәдениетті дамытудағы этномәдениет бірлестіктерінің рөлі және атқаратын жұмыстарына қатысты өз пікірлерін ортаға салды.

Домалақ үстелдің соңында Қазақстан халықтарының этикалық топтарының тілін және мәдениетін дамытуға және сақтауға арналған қарау қабылданды.

18.09.2018, 18:05:41, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар