“Бөкетов оқулары-2018” екінші орын – ҚМИУ студентінде

[Дата публикации: 03.04.2018, 17:24:45, жариялауды: Баспасөз-орталығы]

ҚМИУ-дің үшінші курс студенті, болашақ экономист Карина Смағұлова «Бөкетов оқулары-2018» атты магистранттар мен студенттердің аймақтық ғылыми-практикалық конференциясының «Экономика және құқықтың өзекті мәселелері» секциясында 2-ші орынды иеленді.

Конференция 29 наурыз Бөкетов ат. ҚарМУ-да өтті. «Экономика-15» тобының студенті Карина Смағұлова «Төртінші өнеркәсіптік революция ерекшеліктері» атты баяндамасымен сөз сөйледі.

– Тақырыбым бүгінгі күні талқылау үшін өзекті болып табылады деп есептеймін, – дейді Карина. – Мұнда пікірлер әртүрлі тарайды: біреу бұл ел дамуының жаңа кезеңі дейді, ал кейбіреулер мемлекет әлеуметтік-экономикалық дағдарысқа түседі деп санайды. Мен өз баяндамамда  барлық көзқарастарды, сондай-ақ тақырыптың артықшылықтары мен кемшіліктерін және оның ерекшеліктерін көрсетуге тырыстым.

Үшінші курс студентінің айтуы бойынша, ол конференцияда көптеген әсерлер алды және үлкен тәжірибе жинады. Іс-шара жоғары деңгейде өтті, барлық қатысушылардың баяндамалары өзекті және танымды болды.