ҚМИУ оқытушыларының оқу құралдары

[Дата публикации: 23.02.2018, 14:30:24, жариялауды: Баспасөз-орталығы]

28 ақпанда бас ғимараттың холында «Жаңа оқу-әдістемелік әдебиеттер» тақырыбында кітап көрмесі өтеді. Бірінші қабатта, кіреберістен алыс емес жерде, сағат 11-ден 13-ке дейін Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің оқытушылары авторы болған оқу құралдарымен танысуға болады.

Ұсынылған әдебиеттердің арасында әртүрлі ғылыми және әдістемелік құралдардың елуден астам данасы бар. Оның ішінде – «Шойын өндірудің теориясы және технологиясы» (авторлары – О. Артыкбаев, Е. Харченко, Т.Егорова), «Интенсификация доменной плавки» (А. Торговец, И. Пикалова, Ю.Юсупова), «Соғу технологиясы» (Б.Быхин, С.Айнабекова, М.Абишкенов), «Системы управления в машиностроении» (И. Кузьминов, О. Кривцова), «Оценка ювелирных изделий» (О. Силаева), «Проектирование базы данных» (А.Чванова) және басқа да көптеген. Оқу-құралдары бойынша жұмыс 2015 жылдан 2017 жылға дейінгі мерзімде авторлармен аяқталды.

– Көптеген көрнекілік материалдар жиналғаннан кейін өзім әзірлеген “Металлургия өндірісін автоматтандыру” пәні бойынша әдістемелік нұсқаулар,  “Металлургия” мамандығының студенттері үшін оқу үрдісінде қолданылатын болады, – дейді “ЭАжЕТ” кафедра меңгерушісі м.а. Олеся Ющенко. – Жұмыс барысы оңай болды, себебі ақпарат жиналғандықтан және бір жыл емес жүйеленді.

ҚМИУ барлық оқытушылары мен студенттерін көрмеге шақырамыз.

23.02.2018, 14:30:24, Баспасөз-орталығы Тараулар: Жаңалықтар