Экологияга – ерекше көңіл

[Дата публикации: 13.05.2016, 11:02:59, жариялауды: Баспасөз-орталығы]

Әл-Фараби атындағы қазақ ұлттық университетинде V Халықаралық “Ұрпақтан кейінгі жасыл көпір” атты студенттік форум өтті, форум алға бастап келе жатқан ҚР Президентті Н.Назарбаевтың “XXI ғасырдың тұрақты дамуындағы әлемдік энергоэкологиялық стратегиясы”  және  “Жасыл көпірге” арналған. Қарағанды Мемлекеттік Индустриялдық университетінің бірінші курс студенті Сүндет Тұрсынбек “жасыл экономиканың біліммен байланысуымен өндіріс және ғылым саласына өту” секциясында лайықты 3 орынға ие болды.