ҰБТ-ҒА АЗ УАҚЫТ ҚАЛДЫ

[Дата публикации: 18.05.2016, 15:44:37, жариялауды: Әкімшілік]

Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінде 13 мамыр күні жалпы білім беретін орта мектеп  түлектеріне  осы соңғы оқу  жылында тестылеу  өтті.

Алдын ала ҰБТ тапсыратын  370 адам, олардың ішінде қазақ тілінде 114, орыс  тілінде – 256.  “Алтын белгі” иегері қазір 25, ал  үздік аттестатқа – 5 (өткен жылы бұл цифрлар 21 және 7 қосымшаларға сәйкес).Теміртау  түлектері тстілеуден жинаған орташа балл-78,6 бұл  сәуір  айына қарағанда 2,6 балға  төмен,

Алдын ала ұлттық бірыңғай тест тапсыру 3 маусым күні болатыны анықталған. Осы тармақта ҰБТ-ға дайындық университетте  қажетті шаралар  арқылы  өткізіледі.

Биылғы жылы ҰБТ дәстүрлі форматта жүргізілетін болады. Келесі жылдан бастап,мемлекеттік білім және ғылым беруді дамыту  бағдарламасында  , тестілеу жетілдірілуі және өзгеруі  мүмкін. Келесі оқу жылын бітіру мен жоғары оқу орындарына түсу емтихандары  екі кезеңге бөлінетін болады деп  Нүсіпов атап өтті.Толығырақ  мәлімет  тамыз айында болатын  кеңесте айтылады.

пробное тестирование010 пробное тестирование034