«Конденсирленген күй физикасындағы жаңа концепциялар» атты халықаралық ғылыми симпозиум

[Дата публикации: 06.10.2014, 23:40:40, жариялауды: Әкімшілік]

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢБІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ МИНИСТРЛІГІ

Қ.И.СӘТБАЕВ АТЫНДАҒЫ ҚАЗАҚ ҰЛТТЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ

Сіздерді Қ.И. Сәтбаев атындағы  Қазақ ұлттық техникалық университетінің Жоғары технологиялар және тұрақты даму институтында  өтетін «Конденсирленген күй физикасындағы жаңа концепциялар» атты  халықаралық ғылыми симпозиумға қатысуға шақырамыз.

Симпозиум 2014 жылдың 17-18 қарашасында Алматы қаласында өтеді.

Симпозиумның пленарлық және секциялық отырыстарында келесі тақырыптар бойынша баяндамалар тыңдалып талқыланады:

Конденсирленген күйдің: құрылымдық, механикалық, жылулық, электрлік, магниттік және оптикалық қасиеттері.

Симпозиум қазақ, орыс, ағылшын тілдерінде өтеді.

МАТЕРИАЛДАРДЫ ҚАБЫЛДАУ

Баяндамалар тезисін Microsoft Word форматында, 12 pt. Times New Roman шрифтінде электрондық түрде 2014 жылдың  20 қазанына дейін ұйымдастыру комитеті қабылдайды. Тезис көлемі А4 (210×297) форматында 1 беттен аспауы қажет, жиектері: жоғары және төмен жағы-25 мм, оң жағы -15 мм, сол жағы-30 мм. Тезистер симпозиум басталғанға дейін басылып шыгарылады.

Баяндама тақырыбы бас әріптермен жазылады. Тақырыптан соң 1 интервалдан кейін авторлардың аты-жөні, ұйым және қала атауы келтіріледі. Одан соң 1 интервалдан кейін баяндама мәтіні келтіріледі,  мәтіннің аралығы – 1  интервал.

Симпозиум қорытындысы бойынша таңдалып алынған баяндамалар симпозиум еңбектерінде жарияланады.

Басылымға арналған баяндамалар тезисін және тіркеу формасын simp_ivtur@mail.ru электрондық поштасына файл түрінде жіберілуі тиіс.

Симпозиумға шақыру және қосымша ақпарат (екінші ақпараттық хабарлама) баяндамалардың тезистері мен тіркеу формалалары қабылданғаннан кейін, 2014 жылдың 20 қазанында жіберіледі.

Анықтама үшін: +7 (727) 257 71 86

+7 777 417 88 59 Мұқаш Жанар Орманбеккызы