«Қарағанды индустриялық университеті» КеАҚ Республикалық «ЖОО Үздік оқытушысы-2022» конкурсының жоғары оқу орындағы кезеңі аяқталды

[Дата публикации: 11.11.2022, 17:45:15, жариялауды: Ольга Пак]

Республикалық «ЖОО Үздік оқытушысы-2022» конкурсының  жоғары оқу орындағы кезеңі аяқталды. «ЖОО Үздік оқытушысы-2022» конкурсының  І кезеңіне 8 оқытушы қатысты.

• ғылыми-педагогикалық өтілі 15 жылдан артық:

– «Жасанды интелелкт технологиясы» кафедрасының профессоры, т.ғ.д.  Умирбек Умбетович Умбетов;

– «Энергетика» кафедрасының профессоры, т.ғ.к. Гульнара Газизовна Жабалова;

– «Құрылыс» кафедрасының аға оқытушысы, т.ғ.к., Асель Ныгметоллаевна Конакбаева;

– «Металдарды қысыммен өңдеу» кафедрасының аға оқытушысы, PhD, Сауле Серикбаевна Айнабекова;

– Жасанды интелелкт технологиясы» кафедрасының оқытушысы Жадыра Советхановна Авкурова;

• ғылыми-педагогикалық өтілі 15 жылдан артық емес:

– «Металдарды қысыммен өңдеу» кафедрасының меңгерушісі, PhD Гульжайнат Есенжоловна Ахметова;

– «Металлургия және материалтану» кафедрасының оқытушысы, PhD Талгат Токашевич Жүнісқалиев;

– «Металлургия және материалтану» кафедрасының оқытушысы Ербол Қуатбайұлы Қуатбай.

Республикалық «ЖОО Үздік оқытушысы-2022» конкурсының ІІ кезеңіне ең жоғары ұпай жинаған үміткерлер қатысады:

Умирбек Умбетович Умбетов – 52 ұпай, ғылыми-педагогикалық өтілі  15 жылдан артық.

Талгат Токашевич Жүнісқалиев – 76 ұпай, ғылыми-педагогикалық өтілі  15 жылдан артық емес.

Хаттама

11.11.2022, 17:45:15, Ольга Пак Тараулар: Жаңалықтар