Гази университетінің (Түркия) профессоры Айдын Четин ҚарИУ жас ғалымдарына, магистранттары мен докторанттарына арналған оқыту семинарларын өткізді

[Дата публикации: 03.11.2022, 11:27:35, жариялауды: Әкімшілік]

2022 жылдың 5 қазанынан 3 қарашасына дейін болған ҚарИУ-ға сапары барысында Гази университетінің профессоры (Анкара, Түркия) Айдын Четин университет қызметкерлері мен білім алушылары үшін бірқатар оқыту семинарларын өткізді. Семинарға Қарағанды индустриалық университетінің жас ғалымдары, оқытушылары, докторанттары мен магистранттары қатысты.

Ғылыми семинарлар барысында спикер IT-жобаларды дайындау, Scopus және Web of Science базаларына кіретін шетелдік журналдарда жариялау үшін ғылыми мақалалар дайындау, жасанды интеллектті, атап айтқанда, инжинирингтің әртүрлі салаларында терең оқыту әдістерін қолдану, Еуроодақ елдеріндегі ғылыми зерттеулердің негізгі бағыттары және т. б. тақырыптарды қозғады.

Профессор Айдын Четин Қазақстанға сапары барысында “Автоматтандыру және басқару” білім беру бағдарламасы бойынша оқитын “Жасанды интеллект технологиясы” кафедрасының магистранттары: Ізбасар Орынбасар және Байдуллаев Серғазы үшін диссертациялық жұмыстар тақырыптары бойынша ғылыми кеңестер берді.

Профессор Айдын Четиннің жас ғалымдармен, магистранттармен және докторанттармен халықаралық ғылыми зерттеулер жүргізу және бірлескен ғылыми еңбектерді дайындау жөніндегі бірлескен жұмысы Түркияға оралғаннан кейін де қашықтық форматта да жалғастырады.

03.11.2022, 11:27:35, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар