ҚР-НЫҢ ПРЕЗИДЕНТІ ҚАСЫМ-ЖОМАРТ ТОҚАЕВТЫҢ ҚАЗАҚСТАН ХАЛҚЫНА ЖОЛДАУЫН ТҮСІНДІРУ БОЙЫНША КЕЗДЕСУ!

[Дата публикации: 17.10.2022, 18:11:56, жариялауды: Sergey Plotnikov]

17 қазанда Қарағанды индустриялық университеті студентерімен Теміртау қаласы «Аманат» партиясының өкілімен кездесу өтті. Кездесу спикерлері: Теміртау қаласы «Аманат » партиясы филиалының атқарушы хатшысы Ажиков Н.Х., Қарағанды индустриялық университетінің ректоры Абдрасилов Болатбек Серікбайұлы және ҚарИУ-нің проректоры Сивякова Галина Александровна.

Кездесу барысында оқытушылар мен студенттер арасында ҚР Президенті Қасым-Жомарт Тоқаевтың Жолдауын незізінде туралы талқыланды.

17.10.2022, 18:11:56, Sergey Plotnikov Тараулар: Жаңалықтар