СПАРТАКИАДА-2022

[Дата публикации: 18.10.2022, 19:36:01, жариялауды: Sergey Plotnikov]

5-17 қазан аралығында Қарағанды индустриялық университетінің дәстүрлі жыл сайынғы бірінші курс студенттері арасында спартакиадасы өтті.

Спартакиаданың мақсаты: салауатты өмір салтын насихаттау, студент жастарды дене шынықтырумен және бұқаралық спорт түрлерімен айналысуға тарту. Жарыс спорттың тоғыз түрінен өткізілді. Жарыс барысында орындарға бөлініп, жеңімпаздар анықталды. Барлық жарыстардың қорытындысы бойынша орындар келесідей бөлінді. 1 орын команда-ФМиМ алса, ал 2 орын ФАТиСУ командасы кезекті 3 орын ФЭС командасы алды.

Жеңімпаз команда мен жүлдегерлер ,сондай-ақ жеке біріншіліктердегі жүлдегерлер мен жеңімпаздар грамота, медаль, кубоктармен және бағалы сыйлықтармен марапатталды.

Жарыс жарақатсыз өтті. Жарысты төрешілік етуді ФВ секциясының оқытушылары, жоғары курс студент-спортшыларының белсенді қатысуымен жүзеге асырды.Төрешілер бригадасына наразылық түскен жоқ.

18.10.2022, 19:36:01, Sergey Plotnikov Тараулар: Жаңалықтар