26-27 ҚАЗАН АРАЛЫҒЫНДА ЕЛБАСЫ КІТАПХАНАСЫНДА «ЖАҢА ҚАЗАҚСТАН: ЖАСАМПАЗ ЕЛ МҰРАТЫ» ЗУМ ПЛАТФОРМАСЫНДА СЕМИНАР-ТРЕНИНГІ ӨТТІ

[Дата публикации: 26.10.2022, 22:15:20, жариялауды: Sergey Plotnikov]

26-27 қазан аралығында Елбасы кітапханасы ұйымдастыруымен  «Жаңа Қазақстан: жасампаз ел мұраты» атты  семинар-тренингін жүргізді.

Семинар-тренингінің мақсаты:  ел мемлекеттілігінің тарихын кеңінен насихаттауды, жастарды патриоттық және азаматтық санаға ұйытуды, олардың шығармашылық әлеуетін нығайтуды көздейді.

Қатысушылар «Мемлекеттік тәуелсіздік – Қазақстан Республикасының ұлттық идеясы», «Экономиканы жаңғырту және өмірдің жаңа сапасы», «Әлем тарихтағы Қазақстан», «Жасампаздық – ұлттың бәсекеге қабілеттілігініңкепілі» дәрістерін тыңдады.

Сондай-ақ материалды бекіту, байланыс орнату дағдыларын дамыту мақсатында тренингтер ұйымдастырылды.

Бұл семинарға Қарағанды индустриялық университетіне 28 студент белсенді түрде қатысыты. Вебинарда «Жаңа Қазақстанды қалай құрамыз?», «Ол үшін жастар қандай болуы керек?» -, деген сұрақтарға жауап алдық.

Барлық тыңдаушыларға сертификаттар мен естелік сыйлықтар табысталды. Ең белсенді қатысушылар алғыс хаттармен марапатталды.

26.10.2022, 22:15:20, Sergey Plotnikov Тараулар: Жаңалықтар