СТУДЕНТТІК КЕШ

[Дата публикации: 22.10.2022, 17:03:46, жариялауды: Sergey Plotnikov]

21 қазанда Қарағанды индустриялық университетінде «Қызықты көңіл, студенттік өмір» атты студенттер қатарына қабылдау кеші өтті.

Кештің мақсаты: Студенттерді мереке тарихымен таныстыру. ізденгіштікке, ұтымды жауап айта білуге, тапқырлыққа баулу. Студенттік кезде терең білім алып, бәсекеге қабілетті маман болып шығуға жақсы көңіл күй сыйлау арқылы адамгершілік қасиеттерге тәрбиелеу үндеу.

Іс-шара басында университетіміздің ректоры Абдрасилов Болатбек Серикбаевич оқу-білім үздіксіз еңбектің арқасында ғана жақсы нәтижеге, жоғары жетістіктерге жеткізеді. Студент жастарымыздың жан-жақты, саналы, терең білімді, бәсекеге қабілетті болуы – қоғам сұранысы. Осы орайда білім берумен қатар көп қырлы тәрбие жұмыстарыныңда маңызы зор екенін айта кетті.

Мерекелік кеш аясында МжМФ, ЭКжБЖФ, ЭжҚФ және ТЭК студенттер өздерінің дайындаған тамаша өнерлерін көрсетті. Кеш соңында « Гаудеамус» ән ұранымен аяқталды.

22.10.2022, 17:03:46, Sergey Plotnikov Тараулар: Жаңалықтар