ҚАРАҒАНДЫ ИНДУСТИЯЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІНДЕ БІРІНШІ КУРС СТУДЕНТТЕРІНІҢ АПТАЛЫҒЫ БАСТАЛДЫ!

[Дата публикации: 02.09.2022, 14:26:42, жариялауды: Sergey Plotnikov]

Қарағанды индустриялық универсиетінде әр жаңа оқу жылы дәстүрлі түрде «Бірінші курс апталығынан» басталады. Жаңа оқу жылы ережеден ешкім тыс қалған жоқ, өйткені біздің бірінші курс студенттеріміз – Атырау, Түркістан, Қызылорда, Жамбыл, Алматы, Маңғыстау облыстары, Теміртау мектептерінің және біздің облыстың барлық аудандарының үздік түлектері.

Бейімделу апталығы барысында жаңадан келген студенттер үшін семинар,презентациялар, денсаулық фестивалі, спартакиадалар, эстафеталар және қалалық тарихи – өлкетану мұражайына, қысқы баққа, Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің тарихи-мәдени орталығына экскурсияларға барды. Осы аптадағы барлық іс-шаралар жаңадан құрылған студенттерге жаңа ортаға оңай бейімделуге көмектесу үшін ғана емес, сонымен қатар өмірдің жаңа кезеңінің алғашқы күндерін есте сақтау үшін де өткізілді.

Бүгін, біздің бірінші курс студенттеріміз үшін «Танысайық» жетекшілік сағаттары өткізілді. Онда олар университет басшылығымен, біздің ЖОО тарихымен және қызметімен, факультет,кафедра мен бөлімшелердің жұмысымен, олардың даму перспективаларымен, ТҚЖ ақпараттық-техникалық база, аудитория, оқу корпус, зертхана, кітапхана және оқу залдарымен танысты.

2022 жылға арналған академиялық күнтізбемен– 2023 оқу жылы, Қарағанды индустриялық университеті студенттерінің ішкі тәртіп ережелері, білім алушылардың академиялық адалдық кодексі, ҚарИУ-дың қызметкерлері мен ПОҚ этика ережелері, сондай-ақ өрт қауіпсіздігі техникасы бойынша нұсқаулықтан өту және ҚарИУ-дың тарихы мұражайына барды.

Сонымен қатар, университеттің барлық студенттері үшін “Аманат” партиясының Қарағанды облыстық бөлімшесінің атқарушы хатшысы Бекзат Алтынбековтың қатысуымен бірыңғай парасаттылық сағаты ұйымдастырылды және өткізілді. Оның мақсаты-студент жастарға адамның басты құндылықтары-адалдық, парасаттылық, әділдік және сенім туралы түсінік беру, студенттерден мейірімділіктің, ақылдылықтың, шыншылдықтың, қайырымдылықтың және т.б. адамгершілік қасиеттерін алуға ықпал ету, бір-біріне құрмет пен қайырымдылықты тәрбиелеу. Қорытындылай келе, бірінші курс студенттер апталығына қатысудың бірінші күні өте жақсы өтті!

02.09.2022, 14:26:42, Sergey Plotnikov Тараулар: Жаңалықтар