ҚАРАҒАНДЫ ИНДУСТРИЯЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІНДЕ БІЛІМ КҮНІНЕ АРНАЛҒАН САЛТАНАТТЫ ЖИЫН ӨТТІ!

[Дата публикации: 01.09.2022, 18:21:33, жариялауды: Sergey Plotnikov]

Бүгін Қарағанды индустриялық университеті жас студентерді қабылдау рәсімі өтті. Жаңа қадам басқан университет студентеріне құттықтау сөз Қарағанды индустриялық университетінің ректоры Абдрасилов Болатбек Серікбайұлы ізгі тілегін білдірді. Әрбір мемлекеттің өркендеп дамуы – білім мен ғылымның негізінде жатыр екенін айтты.

Сондықтан да, мықты біліммен тәрбиеленген жас ұрпақты қалыптастыру – біздің негізгі міндетіміз! Құрметті ұстаздар қауымы мен студенттер, сіздерді 2022-2023 жаңа оқу жылымен құттықтап, ыстық ықыласын білдірді.Іс-шара соңы концерттік бағдарламамен аяқталды!

01.09.2022, 18:21:33, Sergey Plotnikov Тараулар: Жаңалықтар