[Дата публикации: 09.09.2022, 12:14:35, жариялауды: Sergey Plotnikov]

Қарағанды индустриялық университеті практикалық салалық тәжірибені және өз мамандарының жоғары біліктілігін пайдалана отырып, “IT Analytics” ЖШС компаниясы мынадай бағдарламалау тілдері бойынша әзірлеушілерді даярлау бойынша оқу курстарын өткізетінін хабарлайды:

Elixir бағдарламалау тілі. 6 айға созылатын Курс аптасына 2 (екі) рет 3 (үш) сағаттан өткізіледі. тегін негізде. Оқытудың офлайн және онлайн нысандары көзделеді.

Java бағдарламалау тілі. Курстың құны-айына 20 000 (жиырма мың) теңге. 6 айға созылатын Курс аптасына 2 (екі) рет 3 (үш) сағаттан өткізіледі. Оқытудың офлайн және онлайн нысандары көзделеді.

Java бағдарламалау тілі-сценарий. Курстың құны-айына 20000 (жиырма мың) теңге, ұзақтығы 6 ай. Аптасына 2 (екі) рет 3 (үш) сағаттан өткізіледі. Оқытудың офлайн және онлайн нысандары көзделеді.

Офлайн сабақтар Қарағанды қаласы, Жамбыл көшесі мекенжайы бойынша өткізіледі. 4/13. “ZERE” Бизнес орталығы. 3-ші қабат. “It Analytics” оқу орталығы. Біз оқу кезеңінде компьютерлерді тегін ұсынамыз.

Біздің курстар бойынша білім алушыларда тестерді сәтті тапсыру қорытындысы бойынша біздің компанияға кепілді жұмысқа орналасу мүмкіндігі пайда болады.

КарИУ студенттері аталған курстарға жаңа білім мен дағдыларды алу үшін шақырылады.

Курсқа жазылу сұрақтары бойынша мына телефон арқылы хабарласуға болады+7 777 658 1822 (Юрий Викторович) немесе электрондық поштаға info@itanalytics.kz.

09.09.2022, 12:14:35, Sergey Plotnikov Тараулар: Жаңалықтар