ДЕНСАУЛЫҚ ФЕСТИВАЛІ!

[Дата публикации: 02.09.2022, 11:29:11, жариялауды: Sergey Plotnikov]

Бүгін дене тәрбиесі секциясы бірінші курс студенттері үшін «Денсаулық фестивалі-2022» атты спортық жарыс өтті.

Фестиваль бағдарламасына спорттық іс-шараларға: 60 метрге жүгіру және жалпы физикалық дайындық жұмыстары ұйымдасырылды. Студенттер 260 студент қуана қатысып, өздерінің физикалық қабілеттерін көрсетті.

Жарыс Металлург стадионында өтті. Жарыс қортындысы бойынша 60 метр қашықтыққа жүгіруден жарыста ұлдар арасында Тұрсынбек Ердос, ал қыздар арасында Трибунская Анастасия жеңімпаз атанды.

Итеру жарысында 1 – орынды Тұрсынбек Ердос алса, ал 2 – орынды Сағатов Әлихан алды, кезекті 3 – орынды Қуаныш Үмітбек иеленді.

02.09.2022, 11:29:11, Sergey Plotnikov Тараулар: Жаңалықтар