ЖҮНІСҚАЛИЕВ ТАЛҒАТ ТОҚАШҰЛЫ, PhD ҒЫЛЫМИ АТАҒЫМЕН ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

[Дата публикации: 04.07.2022, 09:39:40, жариялауды: Sergey Plotnikov]

Қарағанды индустриялық университетінің ғылым, инновация және халықаралық ынтымақтастық департамент директоры, Жүнісқалиев Талғат Тоқашұлын металлургия саласында диссертациялық жұмысын қорғап, PhD философия докторы мәртебесін алуымен құттықтаймыз.

Ең алғаш білім алған ордасы Жұбанов атындағы Ақтөбе  мемлекеттік университетінің жас түлегі, алғашқы жұмыс баспалдағы «Hobas Pipes Kazakhstan» ЖШС, оператор болып қызмет атқарған. Жүнісқалиев Талғат Тоқашұлы өз ісінің майталманы.

Қазіргіргі уақытта Қарағанды индустриялық университетінің ғылым, инновация және халықаралық ынтымақтастық департамент директоры, Жүнісқалиев Талғат Тоқашұлына жұмысына сәттілік тілей отырып, білім жолындағы ізденісіне тек шығармашылық табыс тілейміз. Жаңа ғылыми атағыңызбен құттықтаймыз.

04.07.2022, 09:39:40, Sergey Plotnikov Тараулар: Жаңалықтар