ХАЛЫҚАРАЛЫҚ САЙЫС МӘРЕГЕ ЖЕТТІ!!!

[Дата публикации: 07.06.2022, 11:31:47, жариялауды: Sergey Plotnikov]

Мамыр айының 25 жұлдызында ғылым мен білімнің жас мамандары бойынша «ТМД-ның үздік жас ғалымы-2022» атты халықаралық байқау өтті.

Теміртау өңірінен халықаралық байқауға қатысқан ғылыми жетекшісі-химиялық технология және экология кафедрасының доценті, химия ғылымдарының кандидаты Меркулов Владимир Витальевич пен Акмалова Иляна Мансуровна-металлургия және машина жасау факультетінің 2 курс студенті «ТМД-ның үздік жас ғалымы-2022» атты төс белгісі куәлік пен I дәрежелі диплом табыс етілді.

Металлургия және машина жасау факультетінің 2 курс студенті Акмалова Иляна Мансуровна пен экология кафедрасының доценті, химия ғылымдарының кандидаты Меркулов Владимир Витальевич жеңісімен құттықтаймыз.

Просмотров: 1  372
07.06.2022, 11:31:47, Sergey Plotnikov Тараулар: Жаңалықтар