КӘСІБИ БАҒДАР БЕРУ БОЙЫНША ТҮЛЕКТЕРМЕН КЕЗДЕСУ!!!

[Дата публикации: 19.05.2022, 21:06:34, жариялауды: Sergey Plotnikov]

Теміртау қаласы, Қарағанды индустриялық университет оқытушылары Ниязов Талғат Жақсыбайұлы мен Батырбек Әлібек кәсіби бағдар беру бойынша Атырау облысында 9-11 сыпып түлектерімен кездесу өтті. Болашақ түлектерге ҰБТ тапсырмалары, жоғарғы оқу орындарына қабылдау ережелері және Қарағанды индустриялық университетінің білім беру бағдарламалары туралы ақпарат берілді.

«Экономика және құрлыс» факултетінің деканы Ниязов Талғат Жақсыбайұлы кәсіптік бағдар беру және университет тарихы, оның жетістіктері мен мүмкіндіктері жайлы жан-жақты ақпарат беріп, жоғары оқу орындарына түсу мен ҰБТ тапсыру ережелеріне ерекше тоқталып өтті.

Факультет деканы және оқытушылар кәсіптік бағдар беру жұмысына жауапты тұлғалар Ниязов Талғат Жақсыбайұлы мен Батырбек Әлібек өз факультеттеріндегі білім беру бағдарламаларымен таныстырды. Кездесу аясында, түлектер қызықтырған сұрақтарға жауап алып, ұйымдастырушыларға алғысын білдірді.

19.05.2022, 21:06:34, Sergey Plotnikov Тараулар: Жаңалықтар