СЫР ӨҢІРІНДЕГІ МЕКТЕП ТҮЛЕКТЕРІМЕН КЕЗДЕСУ!!!

[Дата публикации: 19.05.2022, 21:09:46, жариялауды: Sergey Plotnikov]

Кәсіби бағдар беру бойынша Теміртау қаласы, Қарағанды индустриялық университеті, факультет деканы Махмұтов Болат Бижанұлы және кафедра оқытушылары Шаяхметова Гулмира Әубәкірқызы, Солтан Магира Солтанқызы киелі Қызылорда облысы, Сырдария ауданындағы мектеп бітіруші түлектермен кездесу өтті.

Сондай-ақ, бітіруші түлектерге университеттерді таңдау мен емтихан тапсыру, шәкіртақы алу, Қазақстандық және шетелдік оқу орындарының айырмашылығы туралы ақпарат берілді . Жиын барысында білім алушыларға жоғары оқу орыны туралы ақпараттармен таныстырылды. Сонымен қатар, университетке қалай оқуға түсуге болатындығы, қажетті құжаттар мен тапсыру уақыты талқыланды.

Мұнда 9-11 сынып түлектеріне үгіт-насихат жұмыстарын жүргізіп, толғандырған сұрақтарына жауап алды.

19.05.2022, 21:09:46, Sergey Plotnikov Тараулар: Жаңалықтар