БАТЫС ӨҢІРДЕГІ МЕКТЕП ТҮЛЕКТЕРІМЕН КЕЗДЕСУ!!!

[Дата публикации: 19.05.2022, 21:17:05, жариялауды: Sergey Plotnikov]

Теміртау қаласы, Қарағанды индустриялық университетінің профессор Аманжол Ізтілеу Аманжолұлы және Әзімбаев Қуатхан Әлібекұлы жас түлектерге кәсіби бағдар беру аясында Маңғыстау облысы және Ақтау өңірлеріне үгіт-насихат жүргізді. Жиын барысында білім алушыларға жоғары оқу орыны туралы ақпараттармен таныстырылып, өз оқу орнының жетістіктері мен мамандықтар туралы білім ордаларындағы жас түлектерді оқуға шақырды.

Аманжол Ізтілеу Аманжолұлы оқу орындарындағы студенттер үйі, үйірмелер мен қызыққа толы студенттер өз өмірінен хабар беріп, оқушыларға сәт – сапар тіледі. Сонымен қатар, университетке қалай оқуға түсуге болатындығы, қажетті құжаттар мен тапсыру уақыты талқыланды. «Серпін» әлеуметтік жобасы бойынша аясында университетке 200-ден астам грант бөлінгендігі туралы ақпарат беріліп, техникалық мамандықтарға мүкіндік көп екенін айтты.

Просмотров: 1  301
19.05.2022, 21:17:05, Sergey Plotnikov Тараулар: Жаңалықтар