ОЛИМПИАДА ЖЕҢІМПАЗДАРЫ!!!

[Дата публикации: 17.05.2022, 20:41:45, жариялауды: Sergey Plotnikov]

Шымкент қаласы, Орталық Азия Инновациялық университетінде өткен олимпиада да, Қарағанды индустриалдық университет студенттері қатысқан олимпиада өз мәресіне жетті. Команда сапында олимпиада жолдама алған 4 курс студенттері А.Б. Казбеков, К.В.Кучеренко, Н.П.Сурова, В.А. Полуэктова, Д.Ф.Хафизова жеңіспен оралды. “Экономика және бизнес” кафедрасының аға оқытушысы М.А.Латыпова жетекшілігімен жүзеге асты. «Есеп және аудит» мамандығы бойынша Республикалық пәндік олимпиадада 3 орын алған Қарағанды индустриалдық университетінің командасын лайықты жеңісімен құттықтаймыз.

17.05.2022, 20:41:45, Sergey Plotnikov Тараулар: Жаңалықтар